spoj panela na strope

10. apr 201520

ahojte potrebujem poradiť v byte ktorý rekonštruujeme sú v izbách na strope také tie spoje panela....medzeri asi na cm po celej šírke izby.....stropy sme oškrabali a aj tie medzery sme vyškrabali ...chceme stierkovať ...otázk aznie musím tam dať sieťku a lepidlo? alebo som počula že aj nejaký akryl či čo sa môže dať a len to vyplniť....stropy sú pekné rovné takže dávať všade sieťky lepidlo my príde zbytočné chceme len tie špáry vyplniť aby sa mohlo ostierkovať.....aký postup by bol prosím najlepší?

 • @zuzanajamriskova  Ak tie spoje neboli popraskané a posunuté, ani nebudú, môžete to zastierkovať, sieťku netreba. Ak to bolo prasknuté, treba to omietnuť po škáru, do škáry vložiť tvrdú pár mm hrubú pásku, prestierkovať z druhej strany, pásku vytiahnuť a priznanú drážku vyplniť akrylovým tmelom. Ten sa môže premaľovať.

 • @zuzanajamriskova  Ak tie spoje neboli popraskané a posunuté, ani nebudú, môžete to zastierkovať, sieťku netreba. Ak to bolo prasknuté, treba to omietnuť po škáru, do škáry vložiť tvrdú pár mm hrubú pásku, prestierkovať z druhej strany, pásku vytiahnuť a priznanú drážku vyplniť akrylovým tmelom. Ten sa môže premaľovať. Prekrytie sieťkou, ak spoj praskal nepomôže.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponukam kompletnu realizaciu priemyselnych podlah,leštený beton, liatie zakladovych platní resp. vsetkych betonarskych prac.
  Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
  Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

  Články od našich partnerov
  Povalové schody do pasívnych domov
  Farebné teplo do každej kúpeľne
  Vyberte si osvedčenú kvalitu na vašu strechu!
  Archív článkov od partnerov