Skriňa ako priečka

Dobrý deň máme veľmi malú kúpeľňu a WC spolu. Rozmýšlam, že by som si dala chodbu medzi nimi a teda by som kúpeľnú od chodby rozdelila obojstrannou vstavanou skriňou ako priečkou. Máte s tým prosím niekto skúsenosť. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Bude tam od kupelne vlhko minimalne sa dvere sa ohnu a casom cela skrina pojde do kytek.
Odpovedať
.. pokial bude skriňa konštrukčne vyrobená tak, ako má byť vyrobený kúpeľňový nabytok, tak nemôže s tým byť problém. Dvere viete dať sklo, kovové časti, vodiace a krycie lišty z hlinika alebo nerezu, no hlavný problém je podľa mna v tom, čo v nej bude… nic, čo normálne v kúpeľni nemávate, by tam byt nemalo…skrz spomenutú vlhkosť…
Odpovedať
Profilova fotka
@mijka8 skus nacrt sucastneho stavu. Lahsie sa poradi.
Odpovedať
Profilova fotka
@wyrky tiez by som povedala, ze by sa nejaky nacrtok zisiel, lebo moc si neviem predstavit, ze ako je to myslene.
Odpovedať
Takto od brucha sa to proste neda. Podorys by bol viac nez na mieste
Odpovedať
tiez si to neviem uplne predstavit, ako ale co sa tyka usetrenia miesta skrina je fajn napad i ked suhlasim v tomto pripade s nazorom ze ak pojde vlhko z kupelne aby sa casom nevyhadzovala.
Odpovedať
Profilova fotka
To by potom kazdy pravidelne vyhadzoval aj kupelnovy nabytok, nemyslis?
Odpovedať
Tak ale kúpeľný nábytok asi nemáš taký ako nejakú skriňu v spálni.
Odpovedať
To záleží aj od toho samozrejme, že odkiaľ tie kúpeľnové skrinky kúpiš. Ale však to je ako pri všetkom, že netreba sledovať len cenu, ale aj kvalitu.
Odpovedať
Tiez by pre lepsiu predstavivost pomohol nejaky nacrt alebo nieco, lebo si to neviem velmi dobre predstavit ako to chces 🙂
Odpovedať
@kebabstar kupelnovy nabytok by mal byt usposobeny tomu, ze tam je vyssia vlhkost, takze si nemyslim, ze by mu ta skrinka mala nejak napucat alebo sa znehodnotit
Odpovedať
Ak si to predstavujem tak ako opisujes a teda hadam dobre, asi by som tam dala priecku, ci to mas tolko priestoru na chodbe, ze by sa ti tam zmestila skrina?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja si to predstavit moc neviem podla toho popisu, ale na vstavanu skrinu a este obojstrannu treba asi dost vela pristoru. ked pises, ze kupelka s wc je mala. to s tym nijak nesuvisi? vojde sa to tam? ci som uplne mimo.
Odpovedať
ale zase ono to moze byt super co sa tyka ulozneho priestoru len si to neviem predstavit dobre ako by to bolo a aka velka skrina by to bola.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?