Renovácia dverí

Dobrý deň, mám v byte vcelku nové dvere, (6ks po predošlom majiteľovi) no vôbec sa k nábytku nehodia a už aj tak dosť tmavý byť kôli ním pôsobí ešte tmavšie. Zvažujem, že by som ich nechala olepit fóliou so svetlým drevodekorom, alebo by som si to olepila sama. Máte s tým skúsenosti? Čo doporučuje? Dvere vymieňať nechcem, keďže sú kvalitné, ale obávam sa, že po oblepení to nebude vyzerať dobre. Ďakujem za reakcie.
Odpovedať
Tvoje obavy su na mieste, obrepit zarubnu pekne a precizne aby to nevyzeralo provizorne je fuska. Ja by som sa s nimi zmierila
Odpovedať
@jamatkaroka vobec sa ti necudujem, ze mas obavy. olepit dvere je riadne narocne a malokedy to aj dobre vyzera. taktiez by som sa s nimi radsej zmierila a nechala ich takto, lebo su fakt pekne.
Odpovedať
O olepenie dverí by som sa nebála, ale bála by som sa tiež tých zárubní, tam by sa to podľa mňa po čase začalo odliepať. Za mňa buď premaľovať alebo ich nechať proste tak. Mne prídu pekné
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_peterr no neviem, premalovanie podla mna nebude vobec dobre!
Odpovedať
@jamatkaroka co je to za material z coho su? Ak je na nich prirodna dyha, tak prebrusit a prefarbiť. Idealne dať nastriekať.
Odpovedať
Profilova fotka
@jamatkaroka a nábytok máte akej farby?
Odpovedať
Profilova fotka
Profesionalne oblepenie dveri vyzera dobre, ci to ide aj pri zarobniach (moze byt problem rozobrat) skus dopytovat. Svojpomocne by som sa do toho nepustal.
Odpovedať
@pistikus nie je to prírodná dúha, prebrusit sa to nebude dať.
Odpovedať
@bacili nábytok je svetlý, tie dvere sú tam ako päsť na oko.
Odpovedať
A čo vstavaná skriňa? Tam stačí oblepiť jednu bočnú dosku a dvierka. To by mohlo byť v pohode, že?
Odpovedať
Profilova fotka
@jamatkaroka co s tym ma vstavana skrina? Ci to sa pytas pre seba, ci bude stacit oblepit bocnu dosku a dvierka???
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?