Predelenie izby

Profilova fotka
Potrebujem jednu izbu predeliť na obyvačko - spálňu, nie však priečkou, ale niečim mobilným, kvôli svetlu a aj vetraniu. Rozhodujem sa medzi: prenosný paraván (to sa mi asi najmenej páči), vertikálne žalúzie (dajú sa aj s rôznou potlačou, ale príde mi to trochu "kancelárske"), alebo textilný záves do 3/4 izby (s tým nie som tiež moc stotožnená, lebo závesy nemám v byte nikde 🤔 ) Čo by ste si vybrali z estetického hľadiska?
Odpovedať
Ten paravan je asi to take najmensie zlo, tie vertikalne zaluzie mali znami v byte kedysi, ked mali dvojizbovy byt a teda mne sa to nepacilo. Najma ked sme dosli na navstevu, tak to bolo take zvlastne, neposobila ta miestnost tak utulne. Paravany si vies uz tiez najst rozne 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@kamilka12 keby som musela riesit takyto problem, tak asi by som sa rozhodla pre vertikalne zaluzie. Mne sa tento typ paci a myslim, ze aj na predelenie izieb by to mohlo byt fajn 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kamilka12 za mna asi paravan. Ostava ti moznost flexibility , co pri zaluziacha co zavese nemas...
Odpovedať
Čo tak obyvackova stena? 😎
Odpovedať
posuvné dvere ako na rolldore, ale toto bude asi najvyššia cena alebo nejaký otvorený policový systém, zo strany spálne spolu so závesom. Ak budeš potrebovať svetlo a vyvetrať, iba odtiahneš záves
Odpovedať
Profilova fotka
@blister333 to aj mňa napadlo, ale zase chce vetrať, tak to by bol asi trochu problém.
Odpovedať
@kamilka12 japonske posuvne zavesy, neposobi to kancelarsky
Odpovedať
@eeffka súhlasím, to som chcel i ja poradiť! 😎
Odpovedať
@mihelica toto ti nie je nezmysel, len cena bude ozaj vyssia, otazne je kolko do toho chcu dat penazi. Ale ja si myslim, ze paravan uplne ako riesenie staci. Je to cenovo OK, aj v ikei maju rozne 😉
Odpovedať
Profilova fotka
japonske zavesy su dobry napad, su uz v roznych prevedeniach, neposobia chladne, kancelarsky, ale utulne, takze myslim, ze to by bolo najlepsie a tiez aj prepustia nejake to svetlo, takze to bude fajn 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Na byte sme si v obývačke spací kút vytvorili knižnicou na kolieskach z IKEA....kolieska sa dali aj zaistiť a tak nám nik nevidel do plechu...😉 Úplne v pohode sa manipulovalo aj pri prezliekaní perín...jednoducho sme knižnicu posunuli do priestoru a bolo...fotku mám bohužiaľ len túto jedinú nakoľko už to bolo dávno .
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala pri posteli komodu - zakryla časť postele.. tiež by som to riešila policovou stenou - najmenej roboty..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@adriaticamt toto je super, sesterka to tak maju, ale oni detsku tak predelovali a maju tiez take boxy v tej kniznici 🙂 A je to dobre, ucel to splni, dobre to vyzera a je to aj funkcne, ze tam maju kopu veci 😉 Kniziek, hraciek 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kamilka12 z toho co si vypisala mi pridu najlepsie tie vertikalne zaluzie alebo potom tu aj zeny mali dobry napad, ze predelit nejakym nabytkom.
Odpovedať
google - predelenie izby (obrázky) da sa aj závesom, je to aj praktické aj efektne a nie dráhe na €
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?