Pracovna zrucnost

Zobraz úvodný príspevok
dobry vecer.... prosim vas poradte mi ako nabrat alebo ako ziskat pracovnu alebo manualnu zrucnost co sa tyka stavebnych prac hlavne pri prerabke bytu komplet stavebne prace obdivujem ludi co len nieco chytia do ruky a vsetko sa im podari....vdaka za odpovede
Odpovedať
1
2
@santos950 furt si mimo. koľko hodín si už pracoval danú prácu? popísal som ti, ako sa to dá získať, zlepšiť. ty si na to išiel úplne zle. povedz šéfovi, že nechceš peniaze, stačí ti 1/8 úväzok za minimálnu mzdu, len nech ťa nechá robiť s profíkmi. aby si sa naučil, pochytil čo to. "do ruky" to treba dostať.
Odpovedať
@worker_falcon tak iba tyzden som tam
Odpovedať
@santos950 a co robis vlastne? Palis vrecia od klebru,ci kopes v kanali? Ale podla tvojich vyjadreni by si mal najlepsie ist robit "cvicenu opicu"do niektorej montovne....za mesiac sa nauci aj medved v cirkuse bicyklovat..
Odpovedať
@daralbajda pomocne prace pri stav. pracach.... vynasanie veci podavanie rezanie dlazby miesanie lepidla atd.
Odpovedať
@santos950 ale prosím ťa, nešáľ nás tu. vlastne to robíš od začiatku... na tom nie je čo nevedieť či pokaziť. a neverím, že by sa človek s tvojim sebahodnotením pustil do takejto "podradnej" roboty.
Odpovedať
@worker_falcon preco nie? niekde zacat musim a ja to neberiem ako podradnu pracu vela veci sa naucim som medzi ludmi atd.a ak by niekto chcel kludne by som mu napr. aj zeminu pofurikoval mam rad fyzicku pracu
Odpovedať
@santos950 :-D :-D :-D :-D kedy ťa tu už niekto konečne zablokuje? furt iba kecáš, kecáš..
Odpovedať
@worker_falcon ked neveris tak co uz
Odpovedať
Posledné tri roky robím toľko vecí ktoré som nerobil nikdy.Napr.obklady,dlažbu,prístrešok,altánok,zateplovanie, atď. Mám výhodu,že v starom dome takže vždy keď to nieje dokonalé /čo je furt/ tak si poviem,že to je oveľa lepšie ako bolo doteraz tých 60rokov,že majstri to odflákli,spravili krivo a ja to nemôžem na jeden krát opraviť na dokonalé,lebo taká prudká zmena škodí. Spolubývajúca to schvaľuje ,že aké je to krásne,super a jej sa to páči. :-) Dospel som však k tomu,že za peniaze pre druhých by som to nerobil lebo moja hodinová mzda by ma neuživila. Pred 18 timi rokmi som začal robiť okná tak,že kamarát to videl keď robili jeho mame a ja som si o tom prečítal. :-| S týmito znalosťami sme išli na prvú montáž tete ale už sa to trocha lepšilo keď ma to živí doteraz. Pravda je že som vyrastal na dedine kde sa robilo veľa vecí svojpomocne,syn je ľavý čo je následkom detstva v meste a mojej výchovy! :-) Mám obavy,že manuálne zručných ľudí bude čoraz menej,ak za manuálnu zručnosť nepovažujeme ťukanie na displej. Pozitívne je,že ťa to baví tak máš šancu,veď medzi slepými aj jednooký je kráľom...
Odpovedať
@dodok pekne napisane 👍👍👍ale vies ked niekomu robis byt a ten si za to zaplatil tak to musi nejak nie len tak odflaknut
Odpovedať
Profilova fotka
@dodok priateľu klobúk dole pred tebou, máš čo to prežité to čitiť z tvojich riadkov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@santos950 ak chceš biedu beriem ťa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@matko291 nerozumiem
Odpovedať
Profilova fotka
@santos950 no že ak chceš môžme spolu pomakať, čaká ma na dome ešte položiť 40m2 dlažby, kúpeľňu obložiť, dlážkovica v dvoch izbách, sdk stropy, omietky, maľovať, popri tom budeš variť aby sme mali čo jesť a po roku budeš taký vymakaní že až :-D :-) ;-) samozrejme bez pláce, ide o zručnosť 😉
Odpovedať
@matko291 ked das 4,50 na hodinu plus diety a ubytovanie som za
Odpovedať
@santos950 dobrá cena, u mňa by si to dostal,ešte odvoz domov k tomu...ale bičoval by som Ťa v práci...
Odpovedať
@santos950 vieš, čo znamená školné? ty by si mal jemu platiť, že sa pri ňom niečo naučíš. to isté som ti písal aj ja. ale koho by to zaujímalo, že? najprv sa musíš niečo naučiť, aby si to potom mohol "predávať" svojmu zamestnávateľovi či zákazníkom. ty nič nevieš, ale chceš peňáze furt. najprv buď skromný, rob mnoho hodín pro bono, kým sa to naučíš robiť tak, aby ťa prvý majster nehnal zo stavby preč (a nedolámal ti ruky).
Odpovedať
@daralbajda ty si mu núkal 10€ a on nemal záujem :-D :-D :-D
Odpovedať
@daralbajda to by mi nevadilo mam rad fyzicku pracu
Odpovedať
Deja vu Santos950+práca?
Odpovedať
to je skôr oxymorón, či ako sa to volá. @branisk
Odpovedať
Profilova fotka
nikdy som na pokeci sice nebol, ale presne takto si to tam predstavujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@santos950 ok ale tie peniaze tam hneď aj necháš za škody :-D
Odpovedať
@santos950 ved ti pisali, ze pro bono - to neznamena ze za "bony", ale uplne zadarmo! :-D
Odpovedať
@santos950 neveril som že si troll, ale už verím :D
Odpovedať
Toto ti chýbajú len skúsenosti. Nič iné sa robiť nedá. Ja keď som skúšal, všetko som pokazil. Teraz už aspoň čo-to urobím tak, že sa za to nehanbim :D A moj známy, čo prerába už 35 rokov, tak ten už len zobere do ruky a už len radosť pozerať. Už nema problem s ničim.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?