Odstránenie starej papierovej tapety

Ahojte, prosím poznáte nejaké triky, tipy, nápady ako odstrániť starú 30 ročnú papierovú tapetu? Prerábame kuchyňu a keď sme rozobrali linku tak tam je papierová tapeta ktorá sa nedá olúpať. Skúšala som ju aj namáčať a nepomohlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikah293 ani oškrabať nejde??
Odpovedať
Profilova fotka
Neda sa vobec stiahnut dole? Podla mna by spachlou mala ist zosprabat aj ked si to teda asi odnesie aj ta stara omietka pod nou, ale to by podla mna nevadilo. Ono sa to bude dat, len na to treba asi vacsiu silu
Odpovedať
Profilova fotka
naparovacia žehlička
Odpovedať
@kliepa nejde ani oskrabat spachtlou sme to robili a strašne pomaly po kúskoch sa to droli
Odpovedať
@majak0 omietka nie je pod ňou je to nalepené na panely ešte pôvodná tapeta hádam čo dávali keď sa cinziak postavil 😄 Ale kúpila som dnes odstraňovač tapiet tak zajtra to skúsime tým či to pôjde lepšie
Odpovedať
Metylan Odstraňovač tapiet .s tym ide vsetko.
Odpovedať
@dent ten som akurát dnes kúpila tak snáď to s ním pôjde 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikah293 daj potom vediet, ale s tym by to malo ist bez problemov, viem, ze u starkej v obyvacke niecim takymto specialnym davali tapety dolu, lebo inak to neslo. To boli tapety, nie jak dnes 😄
Odpovedať
Ten poznam , tiez sme tak u kamosa davali povodne tapety dole a proste sme nechapali, proste nesli dole. Ale s Metylanom to slo nakoniec celkom dobre odstranit
Odpovedať
Namočiť vodou s prídavkom avivaze
Odpovedať
@veronikah293 fuha, tak to potesi 😄 som zvedava, ci ti to aspon tym prostriedkom pojde ale tak snad ano. si pamatam, ked sme u segra skrabali steny a tiez tam boli take vselijake tapety, tiez sme sa dorobili, len my sme ich skrabali a po castiach to islo, len to trvalo dlho, to je jasne.
Odpovedať
@janka3633 aj nam to ide po častiach so špachtlou ale velmi malých častiach 😄 a nemáme toľko času aby sme sa týždeň s tapetou zábavali tak treba nejaký rýchlejší systém na to 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a to sa hovorí o diskriminácii žien, veď to nikto nečítal.
Odpovedať
Hotovo tapeta oskrabana 🙂 odstraňovač tapiet pomohol 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikah293 naa tak potom super, ze ste nasli riesenie 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?