Inogy elektrina

Zobraz úvodný príspevok
Je to firma zalozena na podvofoch okradaju a klamu ludi a spravaju sa ako hieny. Byvam v byte po babke kyora je 3 roky po smrti vraj som v januari nezaplatil 1 fakturu inogy vraj 3x zavolali na neexistujuce cislo zrusene po smrti babky nauctovali si za to 15 eur a veaj poslali aj doporucene vyzvy dalsich 5 eur Nakoniec mi odpojili elektrinu nevedel som vobec preco Nakoniec som na pobocke inogy zistil ako ma oklamali ta ich upomienka prisla 3 dni po zapojeni elektriny nechali ma bez prudu vyse dvoch dni zaplatil som 20 eur za upomienky 37 eur za fakturu co som nemal zaplatenew a 40 eur za znovu zapojenie po mesiaci mi prisla domov faktura 40 eur za odpojenie a dalsia 40 eur za znovuzqpojenie takze podla inogy mam za ich nezodpovedne spravanie po tom co som nebol nijak upovedomeny a zaplatil som 100eur vraj teraz zaplatit dalsich 80 banda vychitralich podvodnikov co chodili vyklopkavat dvochodcom a klamat ich vsetky papiere postupujem pravnikovy snad sa bude dat z nimi porobit poriedky 😢 😢 😢
Odpovedať
1
2
Inak Innogy v CZ, masivna kampan, vsetkym znizuju ceny plynu u nas asi utopia v tomto bananistane
Odpovedať
@atak77 ale inogy davno kupilo podiel v VSE a s nou aj vsetkych odberatelov, nemusia nikoho lakat, uz maju celkom slusny spotrebitelsky kmen.
Odpovedať
@zita19 hej viem, innogy a VSE ale aj tak ... na bnzine a nafte aspon vidis, ze je to OK, ked tie ceny sli dole vplyvom hlavne pandemie, na plyne si mastia brutalne vrecka. A proste ma to irituje, ten nas bananistan, ked vidis, ze inde sa to premietne, u nas nie.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?