Dvere do pôvodných zarubni

Profilova fotka
Máte niekto menené dvere do pôvodných kovových zárubní v paneláku? Ak áno odkiaľ
Odpovedať
Profilova fotka
@poprad nasi kupovali v merkure dvere a sedeli, nemali velky rozpocet, tak zvolili tuto moznost
Odpovedať
Profilova fotka
@poprad veľa ľudí je takých, ktorý osádzajú dvere do pôvodných zárubní. Treba skúsiť merkury alebo iné takéto obchody.
Odpovedať
Profilova fotka
Čo zisťujem nikde do takých zárubní nemaju
Odpovedať
@poprad aka zarubne? Oblozkove plechove skrutkovane alebo klasika zamurovane? Do klasickych kupis falcove dvere aj v OBI, tam len treba dat pozor na roztec pantov. Bezfalcove do oblozkovych len vyrobit, ale tiez ustrazit roztup pantov
Odpovedať
Profilova fotka
Do klasickych si vies kupit aj napriklad v mm, kamarat tak kupoval do bytu, co prenajima a sadli uplne bez problemov. Takze sa mu podarilo celkom aj usetrit.
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 máme na 2 pánty bezfalcove nechcem dávať za oblozku 130 eur máme stenu 16 cm preto zhanam
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 máme bezfalcove na 2 pánty múr 16 cm oblozkam 130 eur čo nemienim dat
Odpovedať
@poprad ja som zrenovovala pôvodne dvere. Ani za nova tak dobre nevyzerali ako teraz vyzeraju
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 maľovala ste??
Odpovedať
@poprad obrusila som ich, a pretrela priesvitnym matnym lakom v dvoch vrstvach
Odpovedať
My sme objednávali tieto.... Daju sa tam dvere nakonfigurovať tak ako vam to vyhovuje. My mame v paneláku 3 pántove zárubne. V budúcnosti by som riešil radšej nové dvere s obložkovou zarubňou https://www.mrdoor.sk/dvere/verte-bas...
Odpovedať
Profilova fotka
@patrik_kudela písala som tam do našich zárubní zarubni nemaju ani vyrobiť sa u nich nedaju
Odpovedať
Článok sa načítava...
@poprad tak by som este pozrel na bazoši
Odpovedať
pokiaľ sa nedajú zohnať aby vám sedeli, tak ozaj vyskúšajte staré zrenovovať, niekedy je to najlepšia možnosť a dnes je to aj trendy dať veciam druhú šancu 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@dromitan už renovujem
Odpovedať
@poprad aj pridáš fotku pred a po? 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?