Divne flaky

Dobry den. Stretol sa s tymto uz niekto ? Co to moze byt ? Flaky kopirujuce drazky , kable v stene. Ako to odstranit ?
Odpovedať
Drážky kable v stene ? A co ak ti tade ide voda ktorá není izolovaná?
Odpovedať
@vlado1992 100% ziadna voda je to v kazdej izbe. A foto je zrovna stena medzi izbami kde nic nie je tahane. Skor ma napadlo ze ci majstri ktory zahadzovali drazky nepouzili nejaku gebuzinu co takto vyskakuje az na malovku ?
Odpovedať
Ked si si na 100% isty ze su to drazky na elektriku, tak som raz pocul taku prihodu o nekvalitnych mastnych kabloch 🤔
Odpovedať
Som si isty ze par rokov cca 3-4 sa robila komplet elektroistalacia v byte plus znizovanie stropov. Aj na foto ten vodorovne flaky su zrovna vo vyske zasuviek cize prepoj asi. Bolo to aj penetrovane a znova premalovane asi cca do mesiaca to tam bolo znova. Otazka teraz znie skusit to vysekat na komplet nejako opatrne a znova vyspravit ? Ci na novo kable ? Neviete mi poradit prosim ?
Odpovedať
Ci to není sadrovane a je tam mala vrstva alebo neviem keď pobuchas v tom mieste není dutý zvuk keby tam bolo aspoň 1cm omietky tak to nemôže byť takto vido
Odpovedať
Profilova fotka
mne ti to aj tak pride, ako keby o bolo mokre
Odpovedať
@vlado1992 Tak je to tak ako pises. Zobral som kladivo a siel som to osekat. Sadrou zachytene len na par miestach drazka pre kable malo zasekana. Kable skoro na povrchu . Bola tam vrstva stierky ledva 1-2mm a malovka. Tak snad problem vyrieseny drazky zasekane do vacsej hlbky zasadrovane spravne vystierkovane uvidime po case ci pomohlo. Dakujem za vsetky postrehy
Odpovedať
Prikladam foto
Odpovedať
No a problém porieseny som rad ze som pomohol
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?