Bývanie vo Vrakuni 2020 - aké ulice odporúčate?

Profilova fotka
Ahojte, planujem kupit byt v Bratislave a cenovo je to Vrakuna.Ake ulice na byvanie odporucate a ake nie?Vdaka
Odpovedať
Cim dalej od Pentagonu tym lepsie... hladaj hlavne miesto s dobrym pristupom do mesta (mhd, ci auto), kedze sa cestovaniu nevyhnes... vyslovene dobra ci zla stvrt tam okrem uz spominanej Stavbarskej (co su Dolne hony) podla mna nieje...
Odpovedať
Vo Vrakuni je odvšade blízko. Vyhni sa hlavným ťahom kvôli hluku - Kazanská, Uzbecká, Hradská, Vrakunská, Podunajská, Dvojkrížna a priľahlé. Niežeby inde hluk nebol, ale menší...
Odpovedať
@palinoba a musi sa ten pentagon tak satanizovat aktualne este ? co som pocul, uz by to nemalo byt take ake to byvalo ...
Odpovedať
@shadowmilan chod sa pozriet a uvidis, hlavne, keď je vonju teplejšie, vsetky socky vonku, stanovacky a drogova party ako lusk
Odpovedať
@shadowmilan Nemusi v klude si tam kup investicny byt 😄 po pravde je dovod preco tam su najnizsie ceny nehnutelnosti v ba... narkomani tam su ale este stale takze by som si ja osobne nic v okoli pentagonu nekupil...
Odpovedať
@mi_koc8 osobne by som nikdy nekupil byt vo vrakuni. Byval som niekedy v kazdej casti Bratislavy a Vrakuna bola najhorsia z kazdeho hladiska. Ten Pentagon to je hnus len co pride teplo tak to tam vyzera ako v gete uplny hnus. Podobna situacia je nakupne centrum hron kde sa v teplych vecernych hodinach zgrupuju vsetky mozne individua od bezdomovcov, zdrogovane štetky, sfetovanych ludi atd... Dalsi problem je doprava tolko casu ako so mtam stravil rano a hlavne poobede som nestravil v ziadnej inej casti Bratislavy. Dalsi problem Slovnaft boli dni ked cela vrakuna smrdela ako benzinova pumpa co sa okno nedalo otvorit. Dalsi problem skladky ktore tam mas dve a zacina ot byt tiez velky problem. A prave pre tieto veci by som tam nikdy uz nechcel zit a vobec tam vychovavat deti. Radsej by som si priplatil v inej casti Bratislavy a osobne by som nieco hladal v Petrzalke alebo Dubravka.
Odpovedať
ved vravim, pocul som 🙂 nemam financie na investicny byt, takze smola 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@palinoba vdaka za odpoved ,ale stale neviem ktora ulica je v pohode.Ta Stavbarska je ok?
Odpovedať
Profilova fotka
Netuším kde vo Vrakuni je dobre, ale okolie NC Hron rozhodne neodporúčam. Je to par zastávok od Pentagonu, ale číra hrúza 🙈 zastávky MHD, parky, ihriská, lavičky aby sa človek bal co i len prejsť okolo....
Odpovedať
@Mi Ko stavbarsku ani jej okolie urcite neodporucam. Ved si otvor mapu a pozri sa co je blizko a co nie. Takisto sa tam chod osobne prejst ked najdes daku ulicu s bytom, ktory sa ti paci najlepsie v roznych casoch aby si vedel aka je tam doprava hluk ludia susedia okolie, popytaj sa dakych starsich susedov ako sa im tam byva atd... ved kupa bytu nieje lacna zalezitost tak tomu venuj aj trochu svojho casu byvat tam budes ty a nie ja 😉 co je pre jedneho velky hluk z cesty (napr kazanska) je pre ineho lahky sum...
Odpovedať
Skús Bieloruskú či Estónsku, Baltskú, Podzáhradnú...
Odpovedať
Profilova fotka
@dedo758 rajecká, kríková, poľnohospodárska, estónska, bučinová, vŕbová - relatívne sa dá
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mi_koc8 ja som byvala na bebravskej, a bolo to ok. ale radim tiez ako uz bolo spomenute. otvor google mapu, vyrad ulice okolo pentagonu a rusnych ulic, vsetko ostatne bude relativne ok.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?