Ako odhaliť šírenie hluku v paneláku?

Ahojte, potrebujem radu, riesil tu niekto problem so susedmi ktori robili nenormalny ramus mimo nocneho kludu, cez den resp.vecer? Zo zaciatku sme tu takmer nemohli byvat, neskor sme zistili ze polovicu ramusu robia susedia pod nami kde chalan hra nahlas na el.gitare a kombom ako na koncerte. To uz riesime cez mesto a nasledne sud ak to nepomoze. Teraz zas mame problem ze vo vecernych hodinach niekto hra tak nahlas s hudbou,ze nam duni a strpa cela obyvacka ako na diskoteke, nevieme vsak odkial to ide. Mame vyskovak kde na kazdom poschodi su 4byty a po dva su vzdy za samostatnymi dvierkami kt.su zamknute, Neexistuje nejaky pristroj na meranie smeru hluku, aby sme to vedeli odhalit aspon ci to ide zhora/zdola? Sme tu iba rok a mame toho uz plne zuby.. Vdaka za radu
Odpovedať
po 22 mate pravo ohlasit policiu,, ktora by mala riesit rusenie nocneho kludu. ako neviem tak su merace na db ale neviem, k comu a kde by si to chcel pouzit, ja by som sa stazoval pri kazdom jednom poruseni poriadku
Odpovedať
Zvolal by som nejake stretnutie majitelov bytov a tam to riesil. - predsa ked Vam duni v obyvacke, musi duniet aj ostatnym susedom.
Odpovedať
@kralic ved napisal jasne ze to je mimo nocneho kludu
Odpovedať
@11katy11 To, z ktorého bytu ide hluk, zistíš ľahko - na chodbe bývajú hlavné ističe... a ideš - niekto sa určite ozve... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dedo758 😄 😄 😄 A to bude potom ramus 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?