Otazka pre vodara

V stene mam hlavny privod vody a pod tym mi stena mokne pridavam aj foto .vsetky ventile su suche aj zavity nic nevidno .moze to byt kondenz? Ako to odstranit ? Dakujem za kazdu radu byvame necely rok je to novostavba
Odpovedať
Taky flak kondenz nespravi
Odpovedať
Profilova fotka
Ak je to RD tak sa s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o zlé ,odfláknuté napojenie vodorovnej hydroizolácie v okolí prestupu sietí , cez hydoizoláciu. Je to reklamovateľné.Kondenz vysoko nepravdepodobný. Ak je to niekde kde sa často rozlieva voda po podlahe môže byť chyba aj v zle zašpárovanom soklíku ( je to vidieť na fotto) Z fotto sa nedá posúdiť čo za EL. inštaláciu vedie popred vodovodnú prípojku.Môže byť že voda steká po tejto hadici z exteriéu do interiéru. Často sa takýto nedostatok vyskytuje pri hromozvodoch.
Odpovedať
@mesarosanton ak sa smiem spytat ako by sa to dalo opravit ? Vodu mi robil ujo takze pochybujem ze by to odflakol hovorili ze ak by tu dieru zapenili tak by to malo prestat moknut či?
Odpovedať
@mesarosanton ak sa smiem spytat ako by sa to dalo opravit ? Vodu mi robil ujo takze pochybujem ze by to odflakol hovorili ze ak by tu dieru zapenili tak by to malo prestat moknut či? @mesarosanton
Odpovedať
Profilova fotka
Najskôr musíte zistiť príčinu.
Odpovedať
Uz teraz tam vidim 4 druhy materialu:)
Odpovedať
@gkrivanek ano je tam verejny vodovod aj voda zo studne aj hromozvod asi
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?