Lankový systém proti lastovičkám

Zdravím, viete mi niekto poradiť kde zoženiem takéto nerezové tyčky s dierkami a závitom alebo nemáte na predaj...nikde to nemôžem nájsť...je to takz. lankový systém proti lastovičkám...vďaka :-)
Odpovedať
nieco podobne http://www.alferr.sk/index.php/ochran...
Odpovedať
Profilova fotka
Čo máte problémy s lastovičkami??
Odpovedať
A take tie hroty proti lastovickam co su,ma to niekto,je to ucinne,funguje to tak,ako by malo?
Odpovedať
Nieco na holuby?
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa si takto niečo môžeš ľahko vyrobiť aj sám doma, možno aj preto to nikde nemôžeš nájsť, že to ani nepredávajú a každý si to nejako urobí sám. A áno tie hroty proti lastovičkám celkom fungujú ale sú aj lepšie spôsoby ako ich odplašiť. Nedávno som niekde videl, že niekto mal zavesené na nejakých takýchto podobných lankách zavesené kúsky alobalu a vraj to tiež fungovalo
Odpovedať
@kudo ano mame a funguje to ale je to drahe v porovnani s lankami, natahal som silon a efekt ten isty, cena 1/10
Odpovedať
@tubletsky ano lanka som za ale vesat na ne staniol to je sakra esteticke
Odpovedať
@kudo funguje, mam tiie hroty. Tento rok sa mi pustili do fasady tak som musel zakrocit. Cast mam este igelity ale ked pride dalsia varka hrotov a tak to vymenim. Tie hroty idu cca 7e bm.
Odpovedať
@marfinak1 a tie hroty sa potom lepia alebo vrtaju na fasadu alebo ako? @jano2007 pozeral som na nete,je to veru drahe,ale pokial nebude obsrata nova fasada :-D,tak cert to ber heh.ako sa povie kazda sranda nieco stoji. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@mero osadil si to? Funguje to?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?