Máte niekto stropný ventilátor so svetlom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Chcela by som vedieť váš nazor na stopný ventilátor so svetlom. Dosť zvažujem kúpu len sa bojím aby som potom neľutovala. Máte ho nietko doma? Vďaka za každú odpoveď.
Odpovedať
my mame ventilator Westinghouse BENDAN 72564a po prvom lete sme boli spokojny dalo sa vydrzat aj vo velkych horucavach.
Odpovedať
Ďakujem všetkým za odpovede, ale nakoniec ho kupovať nebudem. Bola som u známych, čo ho majú a dosť ma iritoval, keď bol pustený :-|
Odpovedať
myslím, že to je prežitok ešte z kominismu.
Odpovedať
poda mna na horucavu nemoze mat ziadny vplyv. len prudi vzduch, cize ten teply vzduch ktory je vyssie bude prudit = zohreje este izbu :) mozno len pocitovo znizi teplotu, ked ofukuje 28C, je to lepsie ako 28C ktore sa nehybu, to je pravda.. ale nad 36C (teplota tela) toto pravidlo uz neplati :D
Odpovedať
@sasin @dusantt ďakujem veľmi pekne za odpovede, ako som už píslala, kupovať ho nebudem, strašne ma to irituje keď sa mi to točí nad hlavou. Ja to ako prežitok z komančovských čias neberiem, dosť často som sa s tým stretla i v zahraničí v nových domoch.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Čavté chcem sa spýtať ohľadom montáži zo stropu mi trčia len 2 káble , normálne to zapojim nie??
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslav_xidi_podracky záleží aký máš luster. Ja som mal luster s takými retiaskami cez ktoré si zapinal svetlo, otáčky a aj smer otáčania.
Odpovedať
Profilova fotka
@logo22 objednal som som tiež taký zo svetlom a má letný aj zimný chod. Dúfam z sa bude dalo normálne zapojiť 😊
Odpovedať
Mozno si ho nainstalujem na terasu. Prinajhorsom zateplim nad terasou strechu a ten teplejsi vzduch budem v prechodnom období obi takto hnad dolu pre tepelny komfort :-)
Odpovedať
vies co, stropny nie, lebo ten akoze je ho "citit" ale nie az tak ako ten, co "stoji" 😄 mama ked bvala v byte, tak mala ten stropny ventilator a nebolo to take efektivne. tak som jej kupil potom ten co stoji Karlstein https://www.electronic-star.sk/Domacn... odtial ten co je na fotke.. Je dotykovy a funguje ako ma.. mama nemoze klimu, lebo ma z nej bolesti hlavy, takze aspon takto sa "ovieva" v teple 😄
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?