Kde môžem kúpiť hranaté sklenené svietidlá?

Neviete niekto poradiť hranaté svietidlá? Najlepšie by bola celá séria. Stojanová lampa, visiace nad jedálenský stôl, barový pult. Dobre by bolo, ekby tienidlá neboli z tkaniny, ale sklenené. Nemáte niekto také?
Odpovedať
poradit ti neviem, sama mam najvacsi problem so svietidlami. obehli sme viacere predajne svietidiel, pozerala som mnohe katalogy na nete, ale nenasla som to, co som hladala a pri tom som sa inspirovala v jednej galerii realizovanych sadrokartonovych stropov a podhladov. tiez som chcela hranate ale vstavane svietidla. nakoniec som to vzdala a budu klasicke bodove podhladove svietidla. problem s ponukou svietidiel mi potvrdili viaceri... ze cokolvek do domu sa da vybrat/najst/zohnat ale svietidla su katastrofa, hlavne ked ma clovek svoju predstavu...
Odpovedať
@bets ja tiež neviem zohnať čo som si predstavovala. v obyvke a v kuchyni budú klasické bodovky, ale chela by som celý priestor zjednotiť svietidlami z jednej série. Myslela som, že by boli hranaté, ale neviem nič také nájsť. potrebujem vysokú stojaciu lampu, visiace jednotky nad bar a väčšie visiace nad stôl.
Odpovedať
@matulkam ja presne to isté!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
potvrdzujem,že zohnať jednoduché,pekné hranaté svietidlo je problém,kto ho vyrieši,nech dá vedieť,chcem do obývačky...
Odpovedať
@matulkam neviem čo presne hľadáš, no skús pozrieť svietidlá pod názvom saphir, alebo saphira .
Odpovedať
skus pozriet taketo nieco http://www.hagard.sk/svietidla-zdroje...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
www.svetsvetiel mozem aj ja odporucit....fajn pristup a fajn ponuka...len tie ceny
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
http://www.esvietidla.sk/tovar/16095-...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?