Kde kúpim takéto osvetlenie?

Moc sa nám páči a nenašiel som firmu ktorá by niečo také predávala.
Odpovedať
Pozri túto firmu. V galérii je to 4 a 5 obrázok (veľmi podobné, čo chceš ty, samozrejme, že ti spravia aj toto) http://www.napinanestropy.sk/inspirac...
Odpovedať
Profilova fotka
skús aj tu, www.ES-PRO.sk
Odpovedať
Profilova fotka
predpokladam ze ide o strop ktory je nasvieteny zhora a spodok je uz len kryci material s otvormi kadial svetlo prechadza.. robi sa nieco aj ked chcete nasvietit cely strop. hore sa daju led pasiky aby to bolo sumerne po celom strope a prekryva sa ta nejakym platnom.. ja by som to asi riesil skor led pasikmi.. aj ked by sa to nedalo tak dokladne.. skuste pozriet http://shop.elektrokomplet.sk/eshop/l...
Odpovedať
Profilova fotka
No tento system osvetlenia sa vola vo vseobecnosti :bezramikovy system, su jednak tieto linie (40mm, 60, 80mm? 100mm, a viac.. apotom samozrejme kruhove od 250mm az do 1,5m, elipticke, stvrocove s gulatimi rozkami, atd....kadejake tvary, Kazdopadne velmi dobry vyber, velmi prihjemny efekt, perfektne svetlo, difuzne po celej miestnosti (takmer) homogenne osvetlenie....no super vec. Dokonca sa to da doplnit aj o "biodynamicke" osvetlenie, cize farba spektra sa da plynule regulovat od teplej bielej do studenej (fajn ked chces aj relaxovat aj pracovat v jednom priestore....)...je to super system...pekny cisty, prijemny....vyrobcov je niekolko od najlacnejsich hore : LUG Lighting factory (PL), XAL (rakusko), Planlicht (Rakusko), iGuzzini (taliansko) a zopar dalsich....lenze to su vyrobcovia, a absolutne nehrozi aby predavali nieco smrtelnikom (pokial niesi aspon Hotel :-) Avsak : tento efekt nieje len o svetle ako takom : je veeelky problem urobit to tak, aby spoje nepraskali, plocha difuzora bola krasne rovno s SDK, atd....servis nieje prilis prijemny a ked ti zacne hlinikovy korpus sa zohrieevat a SDK je studeny, zacne t o pracovat a praskliny sa objavia ak to nieje dobre spravene.... hladal by som teda dodavatela skor ako montaznu specializovanu firmu ktora ti to doda na kluc radsej, nech mas aj zaruky....uz som videl privela krasnych interierov s skaredymi rieseniami....snad som pomohol, ahoj....Jo a cez napinane folie to je v takychto tvaroch a rozsahu velke velke trapenie....
Odpovedať
Profilova fotka
@peter1977 Nieco podobne sme uz realizovali, akurat to nebolo zo spodu uzavrete. Da sa tam umiestnit mliecne sklo (horny obrazok nakreslene bielou farbou). LED moze byt bud z jednej alebo oboch stran. Sirka medzery, ktora prepusti svetlo zalezi len na vas. To co je na obrazku odhadujem na 5cm, co nie je problem. Rovnako je volitelna aj vyska vnutra. Da sa to vsetko bez problemov spravit na mieru. Tie tvary na strope sa potom vyskladaju pri montazi sadrokartonu. Zalezi len na Vas.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?