Bodovky

Prosim vas zaujíma ma ake bodovky mate vkuchyni a vobyvacke... Poprípade pridat foto na inšpiráciu rozloženia bodoviek a ake lampy str pouzili vtychto dvoch miestnostiach ďakujem 🙏💗
Odpovedať
Led panely namiesto bodoviek, nad stolom zavesene svetla, v obyv.v strede luster, nocne svetla po stranach na stene.
Odpovedať
@20nikuska2 bodovky by som v dnesnej dobe uz nepouzival, to bol hit v devatdesiatkach.
Odpovedať
@dent nemate prosim nejaku fotku tych led panelov? Ako to vypada?
Odpovedať
@20nikuska2
Odpovedať
@dent dakujeeem
Odpovedať
@20nikuska2 my budeme mat taketo, fotku ti pridavam iba z internetu, kedze ich este nemame nahodene..
Odpovedať
@macejmatus toto su velmi pekne svietidla, aj mne sa pacia a taktiez by som ich chcela, len my od toho este mame daleko 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@macejmatus kde si ich kupil prosim ta? kludne napis spravu
Odpovedať
Preco prave bodovky? Lepsia volba je led pasik, bodovky su uz dizajnovo dost v pase
Odpovedať
@vackoo led pasiky to vyzera brutalne, moj kamarat teraz stavia a spravili si to na chodbach a brutalne to vyzera. Nemam fotku ale poviem mu, nech mi posle aby som vam vedel pre inspiraciu to sem hodit.
Odpovedať
@vackoo Mas niekde ukazku, ako na led pasiky v kuchyni bez hornych skriniek, ktore by suplovali funkciu bodoviek? By som sa inspirovala!
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@20nikuska2 my sme davali taketo do kuchyne: https://www.led-2.cz/stropni-led-svit... do obyvky trochu iny typ, ale skoro rovnaky tvar/velkost. V obyvke ich mame iba par kvoli atmoske, Hlavne svetlo bude centralne (este nemame 🙂 Co sa rozlozenia tyka, ak absolutne netusis a nechce sa ti o tom citat, daj si spravit navrh niekde v obchode. Aspon do kuchyne by ste mali mat predstavu ako bude zariadena, ake skrinky, ake pracovne plochy, a podla toho nasvietit tak, aby ti svietilo na linku a nie na chrbat.
Odpovedať
@dent @20nikuska2 Led panely sme zvazovali, ale zatial, tie cenovo dostupne, este stale vyzeraju ako z kanclu. Ked trochu dizajnovo pokrocia (alebo teda s trochu lepsim dizajnom zlacneju), tak to bude super, a budu asi aj viac vyuzivane, ale zatial...je to proste kancelarske svetlo.
Odpovedať
Ja som objednal toto. Ak je to reklama tak to vymazte. Svieti to fajn a nemusim robit dieru do sdk https://www.aliexpress.com/item/40013...
Odpovedať
@marlo mna by potom zaujimalo aku to ma zivotnost?
Odpovedať
@kendova_anna tak to neviem ale svietia fajn. Nieco to musi vydrzat a cena je v pohode.
Odpovedať
@macejmatus čo to je? Nazov prosim vás 😊
Odpovedať
@jaroonkel prosím mate foto pre inšpiráciu?
Odpovedať
@lenkito10 to su tie led pasy?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?