Aké svetlá namontovať na kuchynskú linku?

ahojte, chcela by som poprosit o nazor. neviem sa rozhodnut aké svetlá namontovat pod kuchynsku linku. :-| ci bodové,alebo len namontovat nejake osvetlenie. dakujem
Odpovedať
@sylviafann bodove led-ky :-) usetris na energii aj 80% za 20 rokov
Odpovedať
froscha aha ,mysliš akože tie,kde mi musia do linky vyrezat diery a potom sa tam daju tie svetla ?? :-) sorry,ale v tomto som " cele zle" :-D mne to musis po lopate.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@maovago dík uložím si to a v lete zrealizujem 8-)
Odpovedať
maovago a dostanem to niegde kupit hotove v celku? vyzera to dost zlozito.... x-) a cena? :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@maovago zaujimalo by ma, ako to v praxi vyzera...je to osvetlenie dostatocne? netaha to oci? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@lalilovka Ahoj, treba mysliet na to , ze to je doplnkove alebo naladove osvetlenie. Oci to urcite netaha, je to prijemne a jemne, okrem toho je to stlmovatelne dialkovym ak je to treba. Ak led pasy v bielej farbe sa daju stmievat. Co sa tyka farebny je vacsinou moznost vyberu z 150 a 300 LED na 5m. Ako uplna naladovak 150 LED staci, 300 LED je uz dost intenzivne a ked to date naplne vie to osvietit miestnost plne, nie na citanie novin ale na plnu orientaciu v miestnosti urcite ano. Okrem toho je to stylove a ekologicke, co viac nam treba :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte...ja som si vybral do kuchyne LED svietidla od firmy LEDCO... http://www.ledco.sk ...a som velmi spokojny
Odpovedať
maovago dakujem ,mrknem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sylviafann my mame zospodu hornych skriniek, nad drezom, nalepene 2 led pasy, biele svetlo. som s tym velmi spokojna.
Odpovedať
@maovago dal by sa ten "výsledok" ešte raz pridať? prípadne aj priamo sem na stránku, ten link totiž nefunguje. Ďakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@sylviafann a ty nemáš chlopa aby ti to urobil?
Odpovedať
Profilova fotka
pri kúpe osvetlenia sa treba stále pozerať na parametre svietidla. Najjednoduchší parameter je svietivosť v Lumenoch. Pre porovnanie stará 100W žiarovka má niečo okolo 1200 lumenov. Preto ak kupujete žiarovky alebo žiarivky alebo LED tak pozerajte na tento parameter. Pri LED treba dávať ešte pozor na chromatičnosť svetla. Jedná sa o faru svetla. Či chcete biele alebo prirodzene žltú na ktorú sme viac zvyknutý.
Odpovedať
@ycar a jaky je problem?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@sue ahoj prepac, teraz neviem co presne na tom linku bolo kedze nefunguje, vies mi to prosim upresnit a najdem to, diky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?