Strojové omietky - treba robiť ešte aj stierky?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa opýtať ohľadom strojových omietok.Chcem si dať robiť strojové omietky a chcem sa opýtať či sa robia do finálnej podoby alebo treba ešte robiť nejaké stierky.Mám tehlu porotherm. Aké ceny sa pohybujú? Ďakujem
Odpovedať
Spýtam sa jednoducho je tu niekto alebo viete o niekom kto by nám spravil betonovy potet cca 160m stvor. a omietky (klasické nie sadrove) cca 800m stvor. keď budeme s prácou spokojný vieme sa dohodnút aj na fasáde. Môj mail: vikino@centrum.sk alebo správa. Ďakujem.
Odpovedať
@vikino27 este by nebolo odveci napisat, ci to potrebujes v Snine alebo v Malackach... A jedno ti poradim, na potery si zhanaj poterarov, na omietky omietkarov a na fasadu fasadnikov. Ludi/firmy, co sa specializuju len na tu jednu vec. Ked ti to spravia majstri typu "secko robime sefe", nemusi to dopadnut najlepsie.
Odpovedať
Dom stojí v obci Revúcka Lehota okr. Revúca.
Odpovedať
Pridávam dobrú skúsenosť s firmou jakubašek stavebníctvo z bardejova. Robili nám betonovy poter 160štvorákov. Všetko prebehlo ako sme sa dohodli, nebol problem s komunikáciou. Chlapi čo prišli robiť mali peknú prácu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Mafresatv Jakubasek nikdy, naslubuje hory doly, naťahuje Vás a nakoniec nepríde a telefón nedvihne
Odpovedať
To je sranda dvaja stavebnici a dve skusenosti...🤣🤣
Odpovedať
@juristbo chcel som si pozrieť, kedy bol ten Viniko27 založený profil, ale medzičasom ten profil už neexistuje. Nedivil by som sa, keby profil vznikol, spravil si reklamu a vymazal sa.
Odpovedať
@robo91 no tak to je druha vec. Poznam jednoho borca absolútne murarčinou nepolibeny čo chodil ku mne na brigadu,žiadne skusenosti ale reči ako koza bobkov 27ročny čo už prešiel pol sveta a 15 robot. Tak u mňa si všetko fotil a potom v krčme ukazoval čo všetko spravil a ako nieje problem s robotou a čo všetko vie spraviť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@nika115 mali sme teraz s p. Jakubasekom taky isty problem. Komunikacia nula bodov, taktiez nezdvihal mobil, lebo nas rusil. Nakoniec sme na rychlo zohnali inu firmu.
Odpovedať
@ivetkabj A možem kontakt telefonickx na pana J. či nahodou nie aj ja som si objednala toho isteho a maju príť robiť. Stačí do ss. vdaka
Odpovedať
Neodporucam firmu Jakubasek & Surgent. Totalna neserioznost vobec neprisli na dany termin prave je 2 mesiace po termine kedy mali dojst a absolutne sa neozvali a nedvihaju telefony! Takze tejto firme sa urcite vyhnut naberu zakazky a kaslu potom na to lebo nestihaju !
Odpovedať
Este poopravim svoj predchadzajuci prispevok v podstate firma Jakubasek & Surgent spolupracuju s firmou Mafrestav takze tejto kombinacii sa urcite vyhnut oblukom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Na Pána Jakubašeka ( stavebnictvo jakubasek) som dostal kontak od viacerých s dobrými recenziami na prácu. moja skúsenosť s komunikáciou bola však otrasná. potreboval som odmietnuť starší dom s nie celkom rovnými múrmi. zatial čo ine firmy/ partie na rovinu povedali ze to robiť nebudú alebo si zapýtali taku cenu, co za 2 roky v praci nezarobím. Pan Jakubasek bol uplna topka prisiel obzrieť stavbu dal cenovú ponuku, že sa máme ozvať o termín. Následne už telefon nebral. Po zatelefonovani z iného čísla telefon hneď zdvihol po objasnení v akej veci volám sa len zasmial a hneď zložil. spravte si obraz o akeho podnikateľa sa jedná. Skrátka obyčajný vidlák. Rovnako zlu skúsenosť skomunikaciou mam ja s poliakmi Brat tynk, ktorí po obhliadke uz telefon nedvíhajú.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?