Cenová ponuka na sádrové omietky

zdravim Vas stavebnici. Chcel by som sa opytat kolko vas vysli sadrove omietky "hladke- vyzeraju ako sadrokarton", my mame cenovu ponuku 420 m2 pri hrubke omietok v priemere 2.2 cm /kvoli krivím stenam/ na nejakych 5700 euro, a neviem posudit aka je to cena ale zda sa mi byt privysoka, je to cena komplet so vsetkym. dakujem za kazdy prispevok
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, ked som si to vydelil vyšlo mi 12,57 eur/m2... to je naozaj vysoká cena - len ťažko povedať, koľko je nadspotreba, musí sa najprv stavba v skutočnosti vidieť... jedná sa o staršiu stavbu pravdepodobne že? Nové bývajú vačšinou v poriadku, to sa tam spotrebuje pri hrúbke omietky od 1-1,5 cm tak 15-17 kg/m2, to činí sadrová omietka 7,5 Eur/m2 - to je naša klasická ponuka. Ak sa musia steny dorovnávať, vznikne nadspotreba materiálu a tá sa musí samozrejme doplatiť... Ak máte starší dom a omietky sú obúchané a sú vačšie trhliny a nerovnosti v stenách, môžete sa dostať aj na túto cenu... Pri novom dome by ste sa nemali. Pekný den prajem Mikuláš, DODOgrup
Odpovedať
Profilova fotka
@chruno mňa vyšli cca 10-11e za m2 pri hrúbke 3cm. Zatiaľ max. spokojnosť ak treba dám kontakt robia po celom Slovensku
Odpovedať
tak nadspotrebu treba pocitat lebo niekde bude stacit 1cm, inde pojde aj 2,5 cm, spriemerovali to odhahom na nejakych 2.1 - 2.2 cm. Mame uz aj inu ponuku na 9 eur strojove omietky co uz je slusna uspora
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 rokoch
Profilova fotka
@poliacik321 Dobry den Ja by som si kontakt poprosila
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?