Bubliny na vnútornej omietke (v zaruke stavba)

Ahojte. Kupil som byt. Vymaloval som cca 4 mes dozadu, nebolo to tam. No dnes som zistil ze sa mi spravili dute bubliny na strope v izbe na viac miestach a aj v obyvacke som ich zbadal mensie zatial. Kedze sa na strop nepozeram casto dnes mi tam padli oci v izbe tak som popozeral vsetky stropice. Foto v prilohe. Cim to bude? Ze vraj bola pouzita strojova omietka. Dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
Moze byt kludne, ze su to nejake vzduchove bubliny. Skusal si to stlacat naprilad? Ide ti to ci je to tvrde? Ja by som to ale asi nechal tak, osobne by som si to asi ani nevsimol 😄 😬
Odpovedať
@tiger31 To nie je chyba omietky, ale farba sa ti odlepila a vydula. Buď to necháš tak, alebo tie bubliny oškrabeš a znovu namaľuješ.
Odpovedať
Idu zazlacit tazsie. Farba to neni. Je to omietka. Ked poklopem su dute. Uz som to reklamoval.
Odpovedať
Nezatlacene. Tajedna ma priemer aj 5 cm
Odpovedať
@tiger31 Stalo sa mi nieco podobne. Sice iba na jednom mieste (zatial), ale vyzeralo to rovnako. Nebola vyduta omietka v celej hrubke, ale iba cca 2 mm spolu s farbou. Pozatlacal som to, popukalo, nasledne som to orezal, jemne oskrabal, zapucoval omietkou Baumit MPI 25 a namaloval. Nic nevidno, ale zaujimalo by ma, preco sa to stalo. Omietky + malovka maju vyse roka, steny su suche, podmienky standardne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?