Vnutorne drevenne zaluzie - odporucte

Ahojte, zvazujeme dat do domu na biele plastove okna take tmavsie vnutorne drevenne zaluzie (drevenne alebo bambusove). Kto z vas take ma viete mi odporucit fakt serioznu firmu za dobru cenu? Lokalita BA a okolie. Dakujem
Odpovedať
@spanielka2 efekt možno bude, ale tie tmavé drevené, či bambusové sú náročné na údržbu...zváž aj tento fakt...
Odpovedať
My máme na oknách bambusové žalúzie už pekných pár rokov a veľká spokojnosť. Dva, tri krát do roka ich pretriem vlhkou handrou a je pokoj. Najväčšia výhoda,že lamelky sa po údržbe nepokrivia. Robila nám ich firma zo Senca, tuším tam majú aj výrobu.
Odpovedať
Mame drevene zaluzie so sirkou lamely 5cm. Su namontovane na stenu nad okna. Treba pocitat s paketom pri vytiahnuti ako s vonkajsimi zaluziami. Je to od Leha vyrobcu.
Odpovedať
@spanielka2 Dodávame bambusové aj drevenné žalúzie. Ľudia sa častejšie rozhodnú pre bambusové práve z dôvodu ceny. Rozmyslite si, či chcete žalúzie namontovať priamo do zasklievacej lišty okna (vtedy iba bambusové) alebo namontovať na strop či na stenu (vtedy sú možné oba typy). V každom prípade tu správne bolo vyššie uvedené - pozor na mega nábal, aby sa Vám dalo okno otvoriť. Proti vkusu žiadny dišputát -za mňa, je ozaj na zváženie, či chcete dať tmavú farbu. Za prvé údržba - na tých tmavých echt vidieť prach a za druhé ak nemáte veľkolepé megapriestory, veľmi Vám to zmenší priestor. BONTON - LEHA, za mňa jedny z najkvalitnejších drevených žalúzií, preto ich máme v ponuke. Odporúčam Vám navštíviť naše Štúdio tieniacej techniky K-system v Bratislave na ulici Zadunajská 12 (Petržalka) a pozrieť si našu ponuku bambusových aj drevených žalúzií. Na inšpiráciu pridávam zopár fotiek našich realizácií. Ináč popozerať môžete aj na stránkach kvalitnétienenie.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@kvalitnetienenie mňa by zaujímalo či odporúčate radšej drevené alebo bambusové žalúzie. stále rozmýšlame že ktoré dať. páči sa mi to upevnenie na stenu, išli by sme určite do úplne bledučkých, nejaký bledý smrek nakoľko aj okná máme drevené - smrek. vďaka 🙂
Odpovedať
@luckapav odporucam navštíviť naše najbližšie Štúdio tieniacej techniky Ksystem - Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Trenčín alebo Žiar nad Hronom. Pozrite si vzorky, typy lamiel, moznosti, ceny. Kolegovia Vam pri vybere ochotne poradia na zaklade Vasich preferencii.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?