Skúsenosti s firmou Oknoplast - Prešov

Ahojte Prosím názor alebo skúsenosti s oknami od tejto firmy? ;-) ;-) ;-) Dosť sa mi pozdávajú ale dosť ludi ma odrádza že sú to Poliaci :( ale papierovo ich okna vyzerajú dobre. Za odpoveď vopred ďakujem :)
Odpovedať
My sme pri rekonštrukcii RD vybrali od Oknoplastu model Pixel 2-sklo, teplý rámček, klasická montáž. Máme ich síce len necelý rok, ale zatiaľ spokojnosť. Zimu zvládli bez problémov, žiadne rosenie..
Odpovedať
Profilova fotka
Oknoplast patri medzi najvacich vyrobcov plastovych okien v Europe. Používaju VEKA systemy, ja ich poznam z Talianska. Minuly rok tam predali okna za vyše 40 milionov eur (takže kvalita musí byť) . Nie je to mala firmicka. Ospravedlnujem za moju slovencinu.
Odpovedať
Ďakujem vám pekne za reakcie :) rozhodoval som sa pre HEstu / rakistav a tieto "polske okná" ...ale som názoru, že aj Poliaci vedia robiť svoju prácu super a tieto okna budu dobrá voľba tak držte palce aby som sa nesklamal :) :-p
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@teka007 Ahoj tak ako si dopadol ? co hpovoris na Oknoplast ? a aky [rofil si od nich daval ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ja som sa tiež rozhodol dat do novostavby nový profil prismatic, teplý ramcek, montaž na pasky, tiež mam v cene HST portal, maju prist montovat o týžden, ale cez firmu Prymat bardejov.
Odpovedať
@martinooo Ahoj, prepač asi neskoro reagujem....okna vyzeraju byť dobre po 1. zime.... uvidime po dlhšom používaní.
Odpovedať
@janosko3 Ahoj, myslím , že budeš spokojný .... oproti slovenským výrobcom( ak porovnávam okná známych ) mám pocit , že sú lepšie ....ale tak uvidíme po 2-3 rokoch
Odpovedať
@teka007 nakoniec sme dali z Rakystavu kvoli ponuke ktora sa nedala odmietnut ak chapes 😄 takze uvidime zatial spokojnost
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@janosko3 Ahoj mas uz okna? Si spokojny?
Odpovedať
@melon123 ahoj , okna mám ale robili to Bardejovcania . A som s nimi spokojný ....ale nebývali sme tam cez zimu ....čiže hodnotiť možem vtedy.Čo sa týka vzhľadu, funkčnosti kovania atď ... je to super. Ak by niečo kluddne piš...
Odpovedať
Ano, ozaj som spokojný, potreboval som od nich ešte jednu upravu, ozaj to robia, ako by to robili sebe. Nemam na nich jedneho zleho slova. Ale odporucak Bardejovcanov - Prymat.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
@unitrex1 Veľkosť firmy nezaručuje kvalitu a u poliakov už vôbec nie.U mňa platí,že made in Poland rovná sa made in China,možno ešte horšie.Po vlastných skúsenostiach s oknami oknoplast môžem povedať len jedno: NIKDY VÍCE.Slovenské okná Slovaktual sú omnoho lepšie ako ten poľský šmejd.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?