Skúsenosť s výrobcom okien PM Team s.r.o.

Pozdravujem, má prosím Vás niekto skúsenosti s výrobcom hliníkových a plastových okien/dverí firmou PM Team s.r.o. z Prievidze? Ak áno, napíšte prosím
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosť PM Team je slovenský výrobca s dlhoročnou tradíciou a overenou kvalitou. Je tiež členom združenia Revolučné okná a držiteľom certifikátu Pečať kvalitných okien. Jednou s mnohých podmienok členstva v združení je aj pravidelný výrobný audit, dodržiavanie kvality výroby ako i montáže okien a dverí. Viac informácií sa dozviete na našej stránke revolucneokna.sk.
Odpovedať
@mirkamm Cerstva skusenost. 6.4. zaplatena zaloha - montaz do 5 tyzdnov. Do dnesneho dna stale nic, vraj prisiel jednofarebny profil, tak sa zase caka na dodavku noveho. Kym cakam na okna stihli mi stavbu vykradnut takze co som cenou usetril oproti inym vyrobcom, to mi ukradli. Takze za mna radsej nepozerat na cenu ale mat okna do 3 tyznov namontovane ako taketo tahanice.
Odpovedať
za mna spokojnosť, dodanie aj montaž bez problemov v dohodnutom termine (rok 2018 ) všetko slúži ako má, mame okna, HS portal a dvere z hliniku na celom RD
Odpovedať
@mfedor vdaka za info. Rozhodli sme sa nakoniec pre inu firmu, nakolko obchodny zastupca z pm teamu nam nebol schopny za 2 mesiace docenit nejake zmeny v cenovej ponuke, takze uz ma to natahovanie prestalo bavit a riesim to s inou firmou.
Odpovedať
@mirkamm Ja som stale bez okien. 6.4. zaloha a plastove okna dali vyrabat do Nitry ako subdodavku az 18.5. a hlinikovy HST a vchodove dvere na tie dodnes neobjednali ani material. A zalohu vraj nie je mozne vratit, takze len cakat dalsich 6 tyzdnov.
Odpovedať
@mfedor no to mi je ľúto, chápem, že je teraz momentálne problém so všetkým, ale je to max. neseriózne... my sme sa nakoniec rozhodli pre firmu hm windovs z NR
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?