Menu Forum

Rozmyslame nad sirsimi stresnymi oknami do detskych izieb - mozno 94 cm alebo 118cm

3. nov 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
patka6 (30 r.)
14
Registrovala sa 23. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
  • Staviam dom
    Hliník nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
fotoportrét
fotoportrét
patka6 (30 r.)
14
Registrovala sa 23. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
  • Staviam dom
    Hliník nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
 nemate niekto take na domceku? chceli by sme vediet ci to nebude vyzerat prilis mohutne, ci by nebolo lepsie dve take uzsie..poradte prosim emoticon
3. nov 2014 o 22:08  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2646 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2646 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
 Noooo... - ja by som šiel do klasických strešných okien (nie širokých)...
Ale drobná poznámočka: strešné okno je ako keby šošovka na vstupe do domu!!!
Na juh a západ je to veľmi riskantné kvôli prehrievaniu interiéru v podstreší. Je to brutal!
Eliminovať sa to dá (aj to len na 50 - 60%) exteriérovou protislnečnou žalúziou (taká čierna dierkavá tkanina, ktorá sa navíja ako roleta)... To už radšej tie strešnú okná na sever (prípadne východ).
Inak budete v tom podkroví plakať a preklínať deň, kedy ste sa rozhodli pre strešné okná do podkrovia...
3. nov 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to