Pozor na firmu ekoprofil Žilina

Dôrazne upozorňujem na firmu eko profil Žilina, úplne flákajú prácu. Okná nielen zle zamerané ale ešte aj zle osadené.Izolačné sklá plastových okien sú veľmi tenké a nezodpovedajú hrúbke skiel v propagačných materiáloch. Tú katastrofu a pohromu, čo po nich zostala odmietli spraviť až traja murári a tí čo to spravia si za to nechajú štedro zaplatiť takže sa celkové náklady poriadne navýšia.Nikdy viac táto firma.
Odpovedať
U nás s kvalitou okien od nich nebol problém, ale okrom toho všetko zlé... Najhoršie skúsenosti počas celej výstavby som mal s touto firmou (s BA pobočkou).
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Plastové okná ekoprofil majú nulovú zvukovú izoláciu-všetok hluk z ulice je počuť. Z tohto pohľadu a tejto zlej skúsenosti sa domnievam, že aj tepelnoizolačné vlastnosti sú minimálne. Myslím, že ide o polské nekvalitné predražené okná.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Velmi zaujimave ze zmizli recenzie v google na tuto firmu...
Odpovedať
Profilova fotka
No a ja sa pripájam.. KATASTROFA táto firma. Keď vám ich technik dá rozmery ako máte prichystať otvor a potom vám povedia že majú profil 7cm.a nie 6.cm. tak si to opravte alebo vám to ináč urobíme tak to je sila...a najväčšia drzosť Keď vám sám technik zavolá a povie že on nevedel aký sa dáva profil pod HST okno....ty vole Garažova firma....🤮🤮🤮
Odpovedať
@milanista super to. Mozes byt rad😄😄😄🙏
Odpovedať
Konečne to niekto napísal 🙏
Odpovedať
Ja mam skusenost s clovekom z BB, on ale asi iba od nich berie okna, kazdopadne ma na strankach Ekoprofilu tel. cislo, cize ludia si ho automaticky spoja s touto firmou a ja teda musim povedat, ze ma zachranil a vsetko bolo ako ma byt, pravze som bola tak spokojna, ze tento rok som mu dala dalsiu zakazku, tak uvidim, zatial vsetko ide ako ma. Tak mozno by bolo fajn napisat konkretne, kto v ZA odvadza mizernu pracu..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ja by poteboval jednu vec vie mi niekto poradit aky rozner ma zapustna lista potrebujem ich osadit pred zateplenim len bohuzial nikde sa k tomu neda dopatrat hlavne na ZA pobočke to je strach neviem ci tam vlastne niekto pracuje ked za 3 tyzdne vas nevedia zdvihnut
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Môj priatel ľutuje kúpu plastových okien od firmy Ekoprofil. Vyrobené údajne v Poľsku, odfláknutá robota, 2 krídla treba nadvihnúť, aby sa dali okná zatvoriť, cez odklopené tretie okno nejde prestrčiť ani dlaň a najmenší vánok ho iste zatvorí. Neochota firmy pri reklamáciách je maximálna, už 4 mesiace rieši reklamáciu. Dám vedieť ako to dopadlo.
Odpovedať
Firmu Ekoprofil po vlastnej minuloročnej skúsenosti hodnotím ako totálne amatérsku. Mali by jej zakázať činnosť. V žiadnom prípade by som ju nikomu nedoporučil. Bola to moja smola že som si pred uzatvorením objednávky neprečítal viac recenzií hlavne na Googli. 😪
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?