Plastové okná Ideál 4000 5 komorový profil trojsklo 0,7 aluplast

prosím poradte, dostali sme od ních najlepšiu cenovú ponuku, posielala som asi 8 cenových ponúk, kto máte tieto okná, chceme biele. :-) ďakujem
Odpovedať
pridávam že Košice
Odpovedať
@nikabrunc okna chcete na byt alebo novostavbu?
Odpovedať
@sneko novostavba na orave bungalov
Odpovedať
@nikabrunc myslím, že presne tieto sme dávali teraz na byt...
Odpovedať
@marianka_21 no a ako ste spokojný? a tiež biele?
Odpovedať
@nikabrunc áno biele, zatiaľ nebývame... v byte je citeľne teplejšie, perfektne zvukovo izolujú a majú pekný profil, takže zatiaľ sme spokojní...
Odpovedať
@marianka_21 hej to som počula že velmi dobre zvukovo izolujú
Odpovedať
presne teraz riešime túto otázku. novostavba stredné slovensko - brezno. zimy myslím máme porovnateľné a môj názor je že by mali postačovať, ale mi uvažujeme o IDEAL8000. okrem stavebnej hĺbky 85mm to má aj 3 tesnenia.
Odpovedať
@sneko a dôvod? ideal 8000
Odpovedať
@nikabrunc takže pýtala som sa manžela a máme profil IDEAL 6000
Odpovedať
@nikabrunc už som písal o väčšej stavebnej hĺbke, vyššom počte tesnení. (lepšie tepelnoizolačné vlastnosti) odporučil by som ti si ich niekde pozrieť naživo. videl som troj-sklo v takomto ráme a z vonku to vyzeralo dobre ale z dnu bolo sklo blízko k okraju rámu. súvisí s tým aj montáž žalúzií, ktoré sú tak trochu vysunuté mimo. nechcem nikomu radiť, každý nech sa rozhodne podľa svojho presvedčenia. okná väčšinou nekupuješ na niekoľko sezón, ale pri novostavbe na celý život. na novostavbu by som 4000 nedával.
Odpovedať
@marianka_21 aj taj sa v tom nevyznám, 4000, 6000. 8000 hara bara, už chcem aby sme sa rozhodli lebo už mesiac sa stým bavím stále dookola cenové ponuky. :-D a dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sneko no asi tak, tieto o ktorých píšem, mám možnosť aj vidiet, len sa už rozhodnúť, práve preto sa aj tu pýtam aby sme nespravili blbosť
Odpovedať
S akej firmy su tie okna
Odpovedať
Profilova fotka
3 tesnenia , stavebná hlbka nad 80 mm , 3 sklo Ug 0,6 to sú minimálne parametre okien na rodinný dom .FH
Odpovedať
Ja dal eurookná s dvojsklom a hotovo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?