Okná od Aneko Nitra a vaše skúsenosti

Ahojte, mate niekto okna od Aneko Nitra? Poprosim o vase skusenosti...
Odpovedať
nikto????
Odpovedať
Profilova fotka
@majki555 mala som ich na byte, montovali to v 2003 a v 2009 som byt predala.... ja som bola spokojna - aj ked teraz viem daleko viac a do druheho bytu som si ich uz nedala - cenova ponuka bola totalne predrazena ;-)
Odpovedať
@majki555 ahoj, my mame na celom dome, foliove hnede orech, sme spokojni, samozrejme, hladali sme asi od 10tich vyrobcov, vyhrala zlata stredna cesta - myslim cenova, vzdialenost, servis a zaruka :)
Odpovedať
@kaktusik007 a aky profil ste mali? lebo za tie roky sa to mohlo zmenit
Odpovedať
Profilova fotka
trocal @majki555
Odpovedať
Profilova fotka
@majki555 myslim ze vtedy to bolo 76, ci tak nejako, teraz maju 88.... asi to je hrubka ramu, mi tak vychadza :-D v tej dobe, ked sme to davali my, tak to bolo ze hiper super okno :-D
Odpovedať
teraz ponukaju Gealan S 8000 IQ EXTRA CLASS,neviem, ci sa rozhodnut alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
@majki555 ahoj, už si sa rozhodla? my mame od nich tiež ponuku na profil gealan a troj sklo, ale ešte nie sme rozhodnutí
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Mám plastové okná aj dvojo vonkajších dverí od tejto firmy. doteraz som bola spokojná. Pri jarnom upratovaní som si všimla na vchodových dverách zo sklom praskliny na povrchu dverí imitácia zlatý dub. Sú dlhé až 4-5 cm a je ich niekoľko po celej výplni dvier na vonkajšj strane. Dvere boli montované v roku 2009. Neviem, čo mám ďalej podniknúť. Mám obavy, že praskliny mi znehodnotia celé dvere. Potrebovala by som vedieť, či sa do dá zastaviť, alebo budem musieť dať časom novú fóliu.
Odpovedať
@kolta94133 Reklamuj! Aneko ma 5 rocnu zaruku na material, takze asi aj ty. Vyzera to na vadu materialu. Daj vediet ako si pochodil.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@drift506 tebe pokrutilo vzorky zivicovych vyplni ?? ci plastovych klasickych?
Odpovedať
@drift506 Sorry, ale strasne zle sa po tebe cita, tie hrubice a ostatne chyby az oci kolu. Nastav si v PC automaticke opravy gramatiky :-) / cervenym ti podciarkne slova, kde mas chyby/
Odpovedať
Profilova fotka
@drift506 Uz viac rokov pracujeme s dver. vyplnmi Gava a Perito a nie su ziadne reklamacie, takze z nasej strany aj zo strany nasich zakaznikov max. spokojnost.
Odpovedať
Chodte do Aneka ale nie do predajne ale rovno do miesta vyroby tam to vyde menej a da sa aj dohodnut.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 rokoch
Obnovujem tému. Ma niekto terajšie skúsenosti?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?