Nedostatocny priestor na montaz pohonu brany

Zobraz úvodný príspevok
Kupil som pohon brany Nice Robus 400 a az teraz mi doslo, ze tam nemam dost priestoru na montaz. Zavadzia mi tam stlpik brany, pokial posuniem motor az k jeho patke, na druhej strane mi vychadza vrtanie na 1cm od hrany betonu, tam sa vrtat neda. Vyskovo potrebujem motor osadit cca 3cm od urovne betonu, takze ho mozem posunut aj dalej k stlpiku ponad tu patku, ale to by som musel vymysliet ako ho uchytit do tej patky alebo vrtat cez tu patku do betonu. Nemate nejaky napad ako to elegantne vyriesit?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@gashtaan mal som podobne hlupy napad pozvarat branu z nereze, takze uplne presne viem co prezivas :-D. Ale aj s akuvrtackou to navrtas, ale treba ist na to pomaly. Ak prehrejes vrtak, je po nom a to nehovorim o tom, ze ti to tam zacne hrdzaviet :-). A ani tie kobaltove nevydrzia vecnost.
Odpovedať
ten nesikovne dlhy koncovy doraz som vyriesil po svojom :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahoj @gashtaan mám rovnaký problém s dlhým dorazom ako si mal ty. Ako si ten doraz z poslednej fotky zavrtal? Musel si rezať závit do toho oceľového jadra alebo to drží len v plaste?
Odpovedať
@tomas_iw to uz bolo tak daaavno, nespominam si... zavit som tam urcite nerobil, tak asi len tak do plastu. Ta pruzina to moc nenamaha.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?