Máte skúsenosti s oknami od Termika Martin?

Môžem poposiť o prípadné skúsenosti s touto firmou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mam kamaratku, ktora si dala urobit tieto okna a su velmi spokojny aj my rozmyslame ze si ich dame urobit vraj nie su take drahe a su dobre.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Ahojte, tiez sa zaujimame o okna a dvere od tejto firmy... Bola by som velmi vdacna, ak ma niekto viac skusenosti, pripadne s pobockou v Nitre, dakujem. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
mate niekto odozvu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Nespoľahlivá firma.....Objednal som si dvere a zárubne zaplatil zálohu a nič. Už tri mesiace čakám,furt keď povedia že zajtra ich dovezú tak nedovezú a stále dokola............
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Termika Nitra nikdy viac!!!Marec zaplatená záloha, zaciatok juna stále nič, množstvo debilných telefonátov, výhovorky z ich strany, ak neprídu v dohladnej dobe...Takže vážení ani tam neskušajte volat!!!
Odpovedať
@libor6 Banda neschopných hlupákov čo si hovoria firma!
Odpovedať
@mesiac123 Bežná dodacia lehota pre okná aj v iných firmách býva 8 - 11 týždňov.
Odpovedať
@chrobak7 ale prečo nejednaju narovinu a zavádzaju ludí cez telefon, však stále nemám nič namontované a ich netová stránka hovorí uplne niečo iné!
Odpovedať
@mesiac123 mimochodom sa nejedná o okná ale doplnky!
Odpovedať
Ja som sa obrátil na políciu a SOI ...............a zrazu sa všetko dalo. Na takéto nespoľahlivé firmy je to jediná cesta ako ich donútiť k spolupráci. Po pol roku som sa dostal k vytuženým dverám.
Odpovedať
@libor6 ak sa to nezmení spravím to isté,ale najprv ich navštívim,lepšie sa jedná zoči voči ako cez telefon
Odpovedať
@mesiac123 ospravedlnujem sa za moje vyroky,vec je poriešená,som spokojný
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?