Kombinacia drevene okna a antracit strecha

Zdravim..co hovorite na kombinaciu - okna drevene odtien Dub a strecha antracitova..ale casom by sme chceli vonkajsie zetkove zaluzie a tie nemaju vo farbe okna tak by sme ich dali antracitove..zla volba? Obrazok len pozicany z netu pre predstavivost..dik za nazory
Odpovedať
Uz asi po funuse, ale podla mna fajn volba.Momentalne riesime strecha 7011/7016, okna woodec oak 91.
Odpovedať
Tak v prvom rade sa to musi vam pacit by som povedala. Ale myslim, ze to bude dobre vyzerat. Ked budu zaluzie zatiahnute, tak budu farebne ladit k streche.
Odpovedať
@strapaty wau to je krasny odtien..my sme nakoniec vybrali zo vzorkovnika orech hazelnut lebo nemali taky dub ako som cchcela v ponuke🙈ale toto je pecka co ate vybrali
Odpovedať
potom nam aj ukaz, ako to bude vyzerat, ked bude hotove 🙂
Odpovedať
@henyka86 Nie je neskoro sa pytat na taketo veci, ked rozhodnutie uz padlo?
Odpovedať
@ifik5 preco myslis ze bolo vtedy rozhodnute? To som sa len rozhodovala este ked som pisala prispevok...
Odpovedať
@slavka7_7 tak dnes nam chalani osadili okna, nakoniec to vypalilo takto..fasadu chceme nieco do biela...je to iny odtien ako som mala v plane, ale myslim ze fajn🙂
Odpovedať
@henyka86 vyzera to podla mna velmi prijemne.My sme chceli povodne strechu aj okna v rovnakej farbe, antracit, ale dnes som na tom tak, ze tmave okna by ma asi rusili. Totizto najvacsie okno mame 2500x4600.Druhe 1500x3000. A to mi uz nejak na antracit nereze.Tvoja kombinacia sa mi paci.
Odpovedať
@henyka86 pekne vymyslene veru. a plot planujete aky? to budete ladit nejak s domom?
Odpovedať
@slavka7_7 to vobec este netusim🙈taka som nerozhodna..teraz som si konecne vybrala drevodekor asi po 2 mesiacoch, uz mal stolar zo mna dost😀🤭
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?