Menu Forum

Kde možno zohnať hliníkové okapnice farba podľa RAL 7016 antracit?

18. mar 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
marta2011
Registrovala sa 6. novembra 2011 na modrastrecha.cz. Pridala 12 príspevkov. Má 1 priateľa. Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
marta2011
Registrovala sa 6. novembra 2011 na modrastrecha.cz. Pridala 12 príspevkov. Má 1 priateľa. Slovensko.
 Chcem drevené okná antracitovej farby RAL 7016,výrobca ponúka okapnice striebornej farby,čo mne sa nepáčí, ak by som chcela antracit, takže musí objednať
v Nemecku a je to veľmi drahé....Ďakujem
17. feb 2015 o 21:11  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
mikenda_present (52 r.)
Mikenda present
Mikenda Peter PRO

Okná, dvere, priečky, tieniaca technika - Okres Bratislava
132

“Spustili sme novú verziu našich hlavných prezentačných www!!! Totálny redesign, upgrade a update - samozrejme s adaptabilným zobrazovaním nie len pre širokouhlé monitory, ale aj pre tablety a smartphony. Pozerajte, komentujte a lajkujte! www.mikendapresent.sk”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
mikenda_present (52 r.)
Mikenda present
Mikenda Peter PRO

Okná, dvere, priečky, tieniaca technika - Okres Bratislava
132

“Spustili sme novú verziu našich hlavných prezentačných www!!! Totálny redesign, upgrade a update - samozrejme s adaptabilným zobrazovaním nie len pre širokouhlé monitory, ale aj pre tablety a smartphony. Pozerajte, komentujte a lajkujte! www.mikendapresent.sk”
(Pred 2 rokmi)

Výhovorka! Okapnice sú hliníkové profily. Máte v zásade dve možnosti: buď autolakýrnik, alebo niektorá z desiatok firiem na Slovensku, ktoré nanášajú farby elektrostaticky. V oboch prípadoch je samozrejme dôležitá príprava podkladu na nanášanie vrchnej farby. Pri lakovaní striekaním je to primer pre hliník, pri elektrostaickom práškovaní sa najčastejšie povrch pripravuje chromátovaním.
17. feb 2015 o 21:54  •  www.mikendapresent.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andy8182
Registroval sa 9. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
andy8182
Registroval sa 9. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Trnava.
 Skuste sa opytat vo firme cavojsky,najdete si ju cez google, firma je z trnavy a venuje sa vyrobe okien, dveri.....plast,drevo,hlinik....skuste sa opytat mozno budu mat alebo vam objednaju alebo poradia
18. mar 2015 o 18:17  •  Páči sa mi to