Kastlikove okna

Ma niekto prosim vas skusenosti s kastlikovymi oknami na novostavbe?
Odpovedať
klasicke maju slabšiu tepelnu izolaciu, tie čo su pomodernizovane su drahe, na slovensku ich nikto nezaplati
Odpovedať
ja co som pozeral, tak na vonkajsich oknach bolo dvojsklo a na vnútornom klasicke sklo, cize dvojita izolacia.
Odpovedať
to sa da všeliako kombinovat podla požiadaviek, može byt aj opačne, vonku jedno sklo vnutri dve. no a ked si ivedomiš že ta čast s dvojsklo je vlastne takmer hotove eurookno samotne + je tam dalšie kridlo a kopa dreva s obložkami podla typu tak je jasne že to budu okna drahšie ako hlinikove alebo drevohlinikove
Odpovedať
@andrej1203 Drahé riešenie s možnými problémami.
Odpovedať
@blackomt preco myslis
Odpovedať
@andrej1203 taky typ okien je skor pre starsie rekonstrukcie domov aby bola zachovane architektura a cena je samozrejme vyssia takze pre novostavbu neekonomicke a zo slabsimi parametrami
Odpovedať
@andrej1203 Môžem ti poslať kontakt na jednu firmu, ktorá ti ich vyrobí ale keď budeš mať v zime problém s rosením okien tak sa tu potom nesťažuj že ti ich nahovno vyrobili a že netesnia.
Odpovedať
ak bude z vonkajsej strany dvojsklo, nemali by sa rosit .ale dakujem za kontakt.
Odpovedať
na novostavbe to nie je nic ine ako sprostost.
Odpovedať
@xaxaxaxa to je tvoj nazor
Odpovedať
@andrej1203 Navrhnem ti jednu variantu ,ktorá bude lepšia ako tvoje drevené kastlíkové okná. Exteriér 3sklo / okno lícované s vonkajším múrom menší rozmer okna / Interiér 1sklo / okno posunuté o vzdialenosť akú chceš do interiéru , medzera medzi nimi vyplnená z parapetnej dosky, interiér ukončený zvyškom parapetnej dosky. Ale rozhodnutie je na tebe. Ak pôjdeš do toho kastlíkového tak : Exteriér: 2sklo: 4-16-4 výplň Argón alebo Kryptón / swissspacer / Interiér : To nemusím písať.
Odpovedať
@blackomt dakujem, prozmyslam, prepocitam
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?