Hneda strecha - antracitove okna

Ahojte, aku farbu okien by ste dali k medenohnedej streche (tondach)? Fasada bude pravdepodobne biela ( mozno s prirod. kamenom). Rozmyslame aj nad antracitovou farbou, len neviem, ako to potom vsetko spolu ukaze. Dakujem za vase rady a postrehy.
Odpovedať
@matia911 hnede okna nechces?
Odpovedať
no mozno nakoniec skoncim pri klasike hneda strecha-hnede okna, ale zaujimalo by ma, ako by to vyzeralo s tou antracitovou kombinaciou ;-)
Odpovedať
@matia911 napr. tu som nasiel vizual domu so sivymi oknami https://www.google.sk/search?q=dom+s+...
Odpovedať
dik :-) no musim este pospekulovat
Odpovedať
ukáže to pekne antracit sa hodí ku všetkému takmer..skôr sa ale kombinujú hnedé okná k antracitovej streche..vyzerá to veľmi pekne ale aj naopak to bude pekné..
Odpovedať
@matia911 okna chces aj z interieru antracitove?
Odpovedať
nie, vnutri pojdem do bielej
Odpovedať
aj ja som pôvodne chcela do interiéru bielu ale už som za antracit..pekne to v modernom dome ukáže..
Odpovedať
zuzi, mas aj nejake foto?
Odpovedať

Odpovedať
@matia911 v mobile:o) nechcem tu zverejňovať ich dom..pokukaj tu vizualizácie aj fotky domov, ktoré nájdeš na hlavnej stránke treba tu troška pohľadať a kombinácií nájdeš neúrekom..my budeme mať modrošedú-antracitovú strechu dúfam že už o dva týždne a tiež "nejaké" :-) šedé okná zvonka aj zvnútra ale asi max o mesiac dva ;-)
Odpovedať
stowasser, to je vas domcek ? ci najdene foto ? kazdopadne dik ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
To je nasa garaz, este bez omietky.
Odpovedať
a domcek ma podobny vyzor? :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
@stowasser Dobrý deň, dala som si vyhladat cez google: hneda strecha a antracitové okná a presmerovalo ma to na vašu fotku..dali sme taku istu kombináciu ako máte na fotke. Chcela by som sa spýtať: Nemohli by Ste sprístupniť aj foto s fasádou? Veľmi rada by som sa inšpirovala ..Ďakujem veľmi pekne :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
@svadbamata riesim podobnu vec,nemate nahodou foto kombinacii hneda strecha-antracit okna?mam dilemu,okenar ma odhovara ze to nebude take pekne ked ku hnedej streche dame antracit okna.dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?