4m plot s bránkou

Ahojte, máte niekto poriešený hlavný plot s nejakou posuvnou veľkou bránou a malou bránkou a zároveň bránku (plot), ktorá oddeľuje predzahradku od dvora? Medzi našim domom a susedom je priestor 4m. Kým našetríme na predný hlavný plot s bránou, chceme oddeliť dvor od predzahradky. Ideálne tak vysoký, aby ho nepreskočil a nepodhrabal 30kg pes, ktorý býva iba na dvore. Vlastne to ohradzujeme kvôli psíkom, aby mohli ísť s nami hneď do nového. Oddeľovať by sme chceli v mieste, kde sa prechádza do tvaru L. Ďakujem
Odpovedať
@bellatrix27 Neviem, či som len ja taký pripečený, ale vôbec som nepochopil zadanie otázky. A na mapke neviem nájsť miesto, kde sa prechádza do L. Všeobecne - veď si daj akýkoľvek plot. Na výber máš: - pletivový - stĺpiky a zvárané pletivo - murovaný z DT - murovaný z plotových dielcov - betónový z plotových panelov - gabiónový - ... iné riešenia, napr. živý plot, ale ten by asi pes preliezol a nejaký čas trvá, kým narastie. Ja som kvôli psovi oddelil trávnik os zvyšku pozemku 2 plotmi: - jednej je z kovových dielov - takýchto: https://www.svet-trampolin.sk/aga-ohr... - a na záhrade je klasika - stĺpiky a zvárané plotové dielce vo výške 120 cm. Je tam aj bránka, aby sa dalo prejsť do záhrady.
Odpovedať
@chrobak7 pardon, písala som to o pol noci značne unavená, tak som sa asi správne nevyjadrila. Myslela som toto miesto na fotke vyznačené červenou. Pôvodne sme to chceli oddeliť iba takým nižším plotom, aby sme mohli zaparkovať autá do dvora ale asi to poriešime nejakým pevnejším plotom, kým sa nahrabú financie na plot na hranici pozemku.
Odpovedať
@bellatrix27 Napriklad branky od firmy m-ploty. Maju rozlicne vysky a sirky. Stacila by Vam metrova sirka branky, zbytok priechodu vyplnite pletivom.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?