Zrusit okno pre lepsiu dispoziciu?

Ahojte, prosim o Vas nazor, ci zrusit male okno (vyznacene na obrazku cervenim - pri pohovke) alebo ponechat? Obyvacka s kuchynou maju spolu 33m2 a trosku sa obavam, ze to bude posobit stiesnene. V pripade zrusenia by sa mi tam vosiel vacsi gauc a ponukalo by to vacsiu flexibilitu pri zariadovani. Vopred vdaka.
Odpovedať
Okno nerus, gauc moze byt aj pod/pred oknom. V domoch, kde je cela stena presklenna bezne byva gauc pri tej stene.
Odpovedať
Ja by som ho zrusila. Ved tam bude velky hs portala a velke okno na sedenie. To male tam mne osobne ani nepasuje
Odpovedať
@coralline asi by som ho zrušila. Až teraz som si všimla, že tie malé okná nie sú umiestnené symetricky. Mne by teda v tom kúte nechýbalo. Je tam veľké okno na sedenie čo bude úplne super 👌
Odpovedať
@coralline zrusil by som ho, sedacku by som dal presne oproti ako ju mas nakreslenu( aby som videl napr na terasu, a tam kde mas teraaz nakreslenu sedacku-tam by som na stenu zavesil tv, priprava v stene, pod tv nejaku nizsiu skrinku na zem, prip.zavesnu.
Odpovedať
@coralline súhlasím s tými, čo sú za zrušenie toho malého okna. Tiež mi tam príde úplne zbytočné.
Odpovedať
Profilova fotka
mas tam dve velka okna, takze to male je uplne zbytocne. zrusil by som ho, zbytocne to budes mat potom tazko zariaditelne.
Odpovedať
@coralline ano zrus a dopraj si radsej vacsi gaus 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?