Výber sedačky

Dobrý deň. Riešim už dlhší čas výber sedačky. Pár diskusii som tu na túto tému videla, no všetky niekoľko rokov staré. Preto by som sa chcela spýtať, ak si nájde niekto čas, na vyjadrenie svojho názoru, ktorú firmu by z vlastnej skúsenosti odporučil. Moja predstava.. L-ko, látkové prevedenie.. cca 280x250.. polohovatelné záhlavníky.. cena max 1500 e Je to v dnešnej dobe reálne ak človek nechce sedačku dovezenú z Poľska? Má niekto dobrú skúsenosť aj z predajňami ako Tempo Kondela, Asco? Ďakujem za každý príspevok a prajem vám pekný deň.
Odpovedať
@michaela2727 kondela aj asko- myslím že všetky sedačky u nich alebo 90% z nich je Poľsko 🙂 na sedačke z poľska nemusí byť nič zlé, ale treba si ju omakať, vyskúšať naživo najprv 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@michaela2727 Ahoj, my mame sedacku z Phase, velkost 288*190, konkretne sedacka Lamia. Mame ju 5 rokov, je stale ako nova, cena bola s najvyssou triedou kvality latky cca 1500€. Ceny trosku stupli ale viem ze nie dramaticky kedze sestra kupovala zaciatkom roka rovnaky typ len o dost vacsiu a zmestili sa do 2000€.
Odpovedať
Profilova fotka
Mame zo Sedackovy dizajn a splna vsetko co chces okrem ceny ale zas je to top sedacka.
Odpovedať
My tiez prave riesime kupu sedacky. Momentalne mame 8 rokov z tempo kondela a za mna spokojnost,ale teraz vyberame medzi Phase,Fines a BlackRedWhite.Aktualne Fines maju 35%zlavy, aj vo Phase,tam tusim 25%a v BRW je odpustene DPH,takze s L sa do limitu zmestite.My mame cenove ponuky na U a je to od 1500-1700 e.
Odpovedať
@wolodymyr Sedackovy dizajn som uz pozerala, ale predajnu maju az skoro pri Bratislave, kam sa nemame moc ako dostat.. sme z Trencianskeho kraja.
Odpovedať
@angd Och, skoda ze som tuto informaciu nevedela skor, v BRW koncila akcia dnes a vo Finese maju vsetky rohove sedacky ktore sa mi pacia, dostupnost az januar 2022.. a do vianoc by sme ju uz chceli mat doma 😞 jedine skusit Phase, zaujal ma tam typ Lyon, ale obavam sa ze sa nezmestim do limitu.
Odpovedať
@angd Ak sa smiem este spytat, tu cenovu ponuku od 1500-1700 ste dostali v predajni Phase?
Odpovedať
Profilova fotka
@michaela2727 hodina po dialnici nič strašné
Odpovedať
@wolodymyr kolko vychadzaju ich sedacky? Neviem sa dopatrat ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
@haepi netusim ja mam na mieru takze moja mala inu cenovku ako standart.
Odpovedať
Ja mám za 1100 priamo od výrobcu kukni v profile
Odpovedať
Je obrovská sama som si navrhla
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pirhina sedacka je super, ale poprosil by som konkretizovať výrobcu. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja odporúčam Slovsofa v Bojniciach 😉
Odpovedať
Profilova fotka
315x194 za 1300€ 🙂
Odpovedať
@trogar Steven sa volá (Google nájde) ten pán a firmu má v Lietave pri ziline
Odpovedať
@michaela2727 my sme objednávali sedačku cez nábytok- Uhrovec. Ponúkajú slovenského výrobcu za dobre ceny .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@zipsuliak odkial je pls sedacka? Vdaka.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?