Veľkosť obývacej izby

Zobraz úvodný príspevok
koľko m2 má vaša obývačka? postačuje vám to, resp. chceli by ste vačšiu - menšiu? dakujem
Odpovedať
1
2
@margareta83 my mame klasicky obdlznik a len jednen " otvor" :-) ziadne dvere. Uplne nam to staci, aj s mensou by som sa zmierila, ale toto mi pridetak akurat. Stol mame pre 6 osob ( 2x1m).
Odpovedať
@akvi dakujem
Odpovedať
My sme este len vo faze dokoncovania takze to nemame odskusane , ale nasa obyvackokuchyna - ako ste to tu krasne nazvali, bude mat 84 m2. Viem , ze sa to zda vela , ale mame strasne vela dobrych priatelov s ktorými sa casto stretávame , takze tam okrem velkej sedacky planujeme mat aj jedalensky stol pre 12 osob a pod.
Odpovedať
@rafko1234 dakujem:-) tak tá vaša bude pekne veľka:-)
Odpovedať
33 je podľa mňa tiež bohato postačujúca
Odpovedať
Nasa obyvacka+kuchyna a jedalensky kut bude mat spolu 36,4m2. Je to obdlznik s rozmermi cca 5,30x6,88 m ale mam pocit,ze to bude trosku malo pre mna.Este to nemame postavene tak som zvedava ake to bude.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Rad by som ozivil tuto temu. Planujeme v projekte oddelit obyvacku od kuchyne, a to tak, ze kuchyna s jedalenskym stolom bude mat 14 m2 a obyvacka samotna 18,5 m2. Neviem ci to nie je malo.
Odpovedať
@charles91 vsetko je to o narokoch, o tom, co si tam predstavujes mat, znamy maju podobny rozmer a neni s tym vobec problem. Ale tak oni napriklad v obyvacke nemaju dokopy nic, maju ju tak minimalisticky zariadenu, ze jedna skrinka pod tv, gauc a jedna komora, nic viacej. Podorys by si nemohol pridat?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@luci009 smiem sa spytat??staci vam ten rozmer???
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?