TV na terasu

Ahojte, chceme si doma zavesiť tv na stenu a zároveň s tým rozmýšľame, že rovnaký držiak na tv namontujeme aj von na terasu. Dá sa však takto tv premiestňovať z obývačky na terasu a späť? A ako je to s upevnenim držiaka do fasády domu? Nebude to problém kvôli zatepleniu? Ďakujem za rady
Odpovedať
@natalka_goralka pri dnešných cenách môžeš mať i všade nastálo, ved viac ako 50"-ka nie je ako cestovná taška, to akože cez deň vonku a na večer dovtútra?
Odpovedať
@duzu to áno, o cenu nejde, ale nie je to asi bezpečne kvôli krádeži. To skôr tak príležitostne, keď je dobrý futbal napríklad 😁 tzn.hlavne cez leto by sme to využívali.
Odpovedať
@natalka_goralka práve na fotbal potrebuješ väčšiu obrazovku, zaistiť to ide ked to bude na držiaku,zaistiť vrch aby ho nešlo zvesiť, môžeš tam dať zámok na kod aby nebol prístup na skrutky, alebo urobiť zamykateľnú skrinku i na celú TV a bude stále chránená obrazovka ked nepozeráš.
Odpovedať
@natalka_goralka Na štandardný TV držiak sa TV zariadenie uchytáva 4 skrutkami zozadu. Tie skrutky majú podľa veľkosti TV presne definovanú vzdialenosť od seba - volá sa to VESA norma. Ak sa manželovi chce v daný deň 2x telku odmontovať a potom znovu namontovať, tak nevidím problém. Dáš si rovnaký držiak dnu aj von. Len je riziko, ži pri tom sťahovaní alebo montovaní raz telka vypadne z ruky a máte po zápase. Ja by som na tvojom mieste dal von (ak je to chránené proti dažďu) nejakú telku menších rozmerov a bola by tam stále. Ale taký systém, že len zvesíš a vonku zavesíš ako obraz, taký nie je. Potom jedine mať TV na nožičke a vyniesť ho von na stôl.
Odpovedať
Profilova fotka
@natalka_goralka Ten kto by ti ho kradol tak uz aj tak vlezie do domu ked uz a vyberie si lepsii 😅 Ja deckam vezmem vzdy ako zacne MS hokej ci motoGp a uz visi vonku az do skoncenia sezony a neschovavam ho ani ked ideme prec.
Odpovedať
Profilova fotka
da sa dat rovnake drziaky. len netreba zabudnut aj na kable a podobne. mozu sa poskodit ak sa bude denne vytahovat napajanie, hdmi, usb a podobne. na zateplenie sa da dat drziak tiez ale urcite by som podlozil konzolu na tv ak ide priamo ba zateplenie a bud zatrel alebo tapeta nieco lebo to bude vypadat kadeako. len samotne drziaky by som na izolaciu nedaval moze poskodit omietku aj ked tv nie je extremne tazka ale tie drziaky su na pevny podklad
Odpovedať
Nakoniec to vyzerá tak, že využijeme taky držiak na tv na koleckach. Nebudeme tu telku presúvať denne, naozaj len príležitostne, ale chcela som vedieť, aké sú možnosti.
Odpovedať
Moja rada ,kúp si kvalitný projektor👍
Odpovedať
@tinkybinky úplne súhlasím. Počas leta chodievame často k rodine a vždy pozeráme futbal alebo čokoľvek cez projektor. Je to super, a pohodlnejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@natalka_goralka presúvať telku hore dole ? to je už k čomu dobré ? 1. nekomfortné 2. jak u d€bilov 3. kupte si projektor Ja mám tento a krásne postačuje 🙂 len treba mať hladkú stenu bielu ... https://www.banggood.com/BlitzWolfBW-...
Odpovedať
Profilova fotka
bneviem, ci by sami chcelo ho stale prenasat. teraz ani tie smartkove telky nie su take drahe a asi by som uz ked ju chcete mat aj na terase, investovala proste do druhej
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež rozmýšľam nad tým, ako to vyriešiť, projektor ma tiež zaujímal, ale z toho som popustil, pozeral som ceny aké sú teraz na telky a dájú sa celkom v pohode telky kúpiť aj za dobrú cenu. Akurát ešte musím vyriešiť upevnenie a kde by bolo najlepšie ho umiestniť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?