Tehla obklad - ake spary

Profilova fotka
ahojte, mate prosim vas niekto celu stenu obklad z tehly , original tehlu mame Klinker Rustic. no neviem sa rozhodnut ake spary dat, farbu. keby ste mali pridajte inspiracie 🙂 dakujem pekne.
Odpovedať
@renata_szabova_palsovicova Neviem, aký odtieň je ten Klinker Rustic, ale ja mám Keradekor odtieň 123 a je tam úplne obyčajná sivá špárovačka. https://www.modrastrecha.sk/forum/obk... Ty musíš vedieť, čo sa ti páči a aká sa hodí k tvojmu odtieňu.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 pacit sa mi moze viacero 🙂 s kazdou sparou to vyzera inak. takze preto inspiracie, ale Dakujem za zdielanie
Odpovedať
@renata_szabova_palsovicova S farbou špárovačky by som veľmi nešpekuloval, lebo teraz dáš nejakú zaujímavý odtieň a náhodou o 4 roky (ako sa mne stalo) ti padne kus obkladu a bude ho treba dolepiť. A ak náhodou prestanú ten tvoj odtieň vyrábať, tak si nahratá. Jedine kúpiť jedno vrece navyše a mať to v rezerve. Neviem, akú špárovačku plánuješ kúpiť, ale tento výrobca (Quick Mix) má asi najširšiu paletu farieb špárovačky:
Odpovedať
Nemohla by si sem dfat priamo odtien ktory mate? Ale suhlasim s prispevkom vyssie, ze je mozno lepsie nejak nespekulovat, aby v pripade potreby v buducnosti nebol nejaky problem
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 ďakujem pekne!!
Odpovedať
Profilova fotka
@evanial ano.pravda.ale možno aj dobrý nápad nejakú rezervu. Odtieň mam len takto .fotila som zopár zlomených do reklamácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Nieco neutralne by som tam dala, kludne tiez nejaku sedu, tym nemas co pokazit 🙂
Odpovedať
@tamarka_32 presne a zvoilil by som asi taký svetlejší odtieň, aby to celé nepôsobilo až príliš tmavo a a by proste tá tehla vynikla
Odpovedať
tak inspirovat sa je najlepsie z krajin, kde to maju vsetci 😉 posielam link na belgicky wienerberger, kde maju celu paletu cerveno-hnedych tehlickovych obkladaciek, rozne sirky aj farby spar, tak si budes vediet lepsie predstavit, ako to bude vyzerat (snad ti to pojde otvorit) https://www.wienerberger.be/Gevel/pro...
Odpovedať
Podla mna ta bielo siva by mohla byt celkom fajn volba. @metete inak to je super takato vizualizacia, clovek si to vie tak este lepsie predstavit
Odpovedať
Profilova fotka
Išli sme do bielobezovej.siva bola zlá. A veľa výberov nemali.cas nás pritlačil ale myslím si ze je to pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
@renata_szabova_palsovicova preco bola siva zla? Ale musim povedat, ze toto sa mi fakt paci 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tamarka_32 take betónové to som nechcela . Ale už by som dala menšiu špáru inak 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@renata_szabova_palsovicova mensiu? Takto to vyzera podla mna dobre. Vies pridat aj taku fotku trochu z dialky, aby bolo vidno celu stenu?
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka_32 nech sa paci 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka_32 ale.tu je len ta spodná cast este len vysparovana
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?