Smaragdova sedačka

Ahojte, budeme zariaďovať úplne prázdny domček a premýšľame nad smaragdovou sedačkou. Steny budú biele, ibaže sa bojíme ako doladiť závesy atď. Máte náhodou nejaké inšpirácie ale rady či do toho ísť?
Odpovedať
Google-zelena sedacka-obrazky
Odpovedať
Alebo este pinterest. Moja odtial cerpa inspiracie.
Odpovedať
Profilova fotka
K tomu normalne cierna, taka bledohneda, nieco take medzi bielou a hnedou, take aby to bolo na ozivenie. Ono len treba sa zamysliet, ci je toto dobra farba sedacky, ci na tom nebude vsetko vidiet.
Odpovedať
@okro1 chceli by sme niečo na oživenie a smaragdová farba sa páči nám obom, ale možno skôr ostaneme pri prvej verzii čo bolo iba smaragdove závesy a doplnky. Trošku sa bojím risknúť lebo chceme investovať do lepšej sedačky
Odpovedať
nabytok by som volil asi neutralny, keby vas to preslo, keby sa vam to zunovalo a radsej pripadne jednu stenu dajte takej farby, alebo tapetu a doplnky, myslim, ze to by bolo lepsie riesenie
Odpovedať
@juraj363 áno možno v tom niečo bude. Na obrázkoch to vyzerá fantasticky, ale asi doplnky budeme vedieť ľahšie meniť než sedačku 🤔
Odpovedať
Toto bol aj môj sen takúto sedačku mať, aj v tejto farbe, ale mám kamošku, čo takú má a dve deti a teda to je konečná. Všetko na nej vidieť, nervózna je už aj ona z toho, ale pekná je to o tom potom. A má to kombinované s drevom, drevený nábytok.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubica_44 tak myslím si že nech je akákoľvek sedačka či sivá, ružová, smaragdová, čierna, oranžová - aj tak na nej vidieť fľaky a špinu, omrvinky. Sedačka/gauč nie je zámková dlažba kde farbou dokážeš zamaskovať nečistoty, kamienky. Sedačka/gauč nemá byť chrontavá špinavá zasraná od jedla či omrviniek, správna gazdinka či gazda takúto sedačku prebehne vysávačom a je čistá ... Máme doma smaragdovú zelenú v tvare U - ano je na tom vidieť omrvinky či smietky, ale aspoň o dôvod na viac to upratať ... radšej sadnem na čistú sedačku ako na "super farbu ktorá zamaskuje" a sedieť na sedačke spoločne s omrvinkami 🙂 https://www.nabytok-helcel.sk/rohova-... pre inšpiráciu ...
Odpovedať
@dominik_galaba je to samozrejme vecou názoru, my máme sivú, takú tmavšiu a teda som rada, že nie je na nej vidieť všetko, čo sa týka aj omrviniek, aj takých bodiek malých z oblečenia napríklad, chĺpky nejaké. Nehovorím u nás sa vysáva sedačka každú chvíľu, na to je muž pedant, ale netrúfla by som si. Ale je pekná, o tom potom 🙂
Odpovedať
@dominik_galaba a vieš prosím ťa poradiť ako k tomu kombinujete závesy a doplnky? Steny nám ostávajú biele a nábytok sme mysleli dreveny/drevený s čiernou
Odpovedať
Profilova fotka
@lorika6988 ťažko povedať, my nemáme závesy (exterierové žalúzie), len záclony od stropu po podlahu - biele klasika a podlaha je sivá. Skrinky pod tv sme dali biele, a konferenčný má čierny rám a hnedú drevennú dosku, detto jedálenský a za mňa to celkom reže. Chcel som aby bol v obývačke zaujímavý hlavne gauč, lebo to považujem v obývačke za dominantný nábytok. @lubica_44 máme to nastejno, neznášam omrvinky na gauči a akékoľvek smietky .. .takže to často aj očistím 😄 takže nemám s farbou problém ale pravda - 100 ľudí 100 chutí 😄
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som sa vratil este k tej sedacke. my sme vlani kupovali v Nesii sedacku a aj kadeco ine este. ale to som chcel, ze tam maju kadejake sedacky, aj co sa tyka prevedenia, farby a tak dalej. reku ak si tam este nepozerala, tak skus, mozno ta nieco oslovi. a robia na mieru, tak sa to da vsetko este upravit, ked treba 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od dominik_galaba:

@lubica_44 tak myslím si že nech je akákoľvek sed…
@dominik_galaba ahoj Dominika, mas konkretne tuto sedacku co si davala link na inspiraciu? Ak ano, mozem poprosti real fotku. Dakujem pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lorika6988:

Ahojte, budeme zariaďovať úplne prázdny domček a …
@lorika6988 Ked uz sa obnovila tema, tak sa opytam, ze ako ste to doriesili, ci ste nakoniec zvolili tu smaragdovu sedacku. Je to celkom odvazna farba.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?