Skrinky na stenu s kameňom

Ahojte, prosím vás veľmi sa mi páči keď je za TV stena obložená kameňom. Ale zároveň chcem obývačkou stenu ako závesné skrinky a nie na nožičkách. Je možné zavesiť skrinky na stenu, ktorá je obložená kameňom? Alebo sa musím jednej veci vzdať..? Ďakujem za rady
Odpovedať
@lilien15 vsetko sa da. Vsak prevrtas kotvy cez kamen...
Odpovedať
Ak dobre chápem,ešte iba plánuješ.Podľa mňa by bolo najlepšie zavesiť skrinky na stenu a obložiť kameňom všetko okolo nich.
Odpovedať
Profilova fotka
Pouzijes na skrinky zavesny skryty system od CAMAR a v mieste listy kamen vynechas ak je moc reliefny a podlozis alebo listu na kamen a popodladat v mieste kotvenia. Na tento syatem sa vesaju kuchyne.
Odpovedať
@lilien15 mám obloženú stenu kameňom a zavesené ako skrinky, tak aj TV. Žiadny kameň som nevynechaval. Ani žiadnu lištu som nedával.
Odpovedať
Ako môžeš vidieť tak každý by to riešil inak 😄 Z tohto som ja vždy bol na nervy 😄 A potom sa rozhodni. Kamarát ten najskôr dať stenu a potom obkladal, ale tam je potom problém keď pôjdeš meniť obývaciu stenu. Aby si niečo podobné zohnal.
Odpovedať
Ďakujem vám veľmi pekne za rady 🙂 som zvedavá na ktorú variantu nahovorim muža 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?