Sadacka-ano,alebo nie?

Zobraz úvodný príspevok
Priatelia, dala som sa zlakat na 50% výpredaj. Sedacka tak vychádza na 2000 €. Lenze.... Bude sa nam hodit,kedze tam kde mame teraz dvojkreslo vychadza kratka cast a tam kde je kreslo vychádza dlhsia cast? ( vchod do obyvacky je tam,kde je teraz dvojkreslo) Dost vela ludi ma odradza, ze je neprakticka, vraj sa na nu zmesti sedieť trom ludom. Nasa ma uz svoj vek,co na nej vidiet a zacina sa trhat. K dvom malym detom nechcem nic drahe a ani latkove. Preto ma laka aj z hladiska ceny. (sedelo sa na nej pohodlne)
Odpovedať
1
2
Na U-ckovej sa zrovna nejako pohodlne nesedi. Na U-ckovej sa pohodlne lezi. Pri sedeni chyba opora chrbta, koli dizajnu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mato886 ale urcite nie kozenu. Pozrela som si stranku,no všetko je v latke a dizajnovo ma tiež nic neoslovilo
Odpovedať
Profilova fotka
@slavkasz ja by som už inú ako koženú ani nechcela. Najjednoduchšia údržba. Ja som sedačku objednavala z Nemecka mali vtedy super akciu vyšla na 2800€ u nás by stala 6000€, kožu som si mohla vybrať hrúbku aj farbu a má zabudovaný motor na roztiahnutie hĺbky sedenia.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?