Riešenie obývačky s jedálňou

Zdravím. Viete mi prosím niekto poradiť, ako by ste navrhovali vyriešiť priestor v obyvacke, keď tam chceme umiestniť rozkladaci jedálenský stol(min 160 cm) a nechceme ho nechať ako je v plane (vid foto) aby sme ho nemuseli obchádzať pri vstupe do kuchyne. Ďakujem vopred za všetky návrhy
Odpovedať
Takto nejako
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Na co je ten vyklenok v kuchyni? Tiez krb pri kuchyni? Skor ho dat na miesto terajsieho stola. Na co tolko skrin v obyvacke? Preco laminat v tej malej miestnosti, ked v okoli mas dlazbu? Moze byt v kuchyni okno? Vymenila by sa varna doska s drezom.
Odpovedať
@beatrice34 napríklad takto 🙂 Tiež by ma zaujímalo aký význam má ten vyklenok v kuchyni? To je radovka? Čo všetko je už hotové/čo sa dá ešte zmeniť?
Odpovedať
@lenkito10 Je to radovka a žiaľ zmeniť sa nedá nič, okrem rozloženia nábytku v obývačke. Kuchyňa je už hotova od predchádzajúcich nájomcov.
Odpovedať
@zltalienka Ďakujem, to je zaujímavý návrh . Rozmýšľali sme, že ku stene ku stolu by sme dali lavicu na sedenie.
Odpovedať
Ak je to radovka tak chodte popozerat ku susedom ako to maju oni.
Odpovedať
@juraj_k akurát som to chcela napísať. stôl by mal ísť každopádne k stene a nábytok v obývačke naopak. tak by sa teoreticky nemuselo nič zbytočne obchádzať
Odpovedať
Profilova fotka
@zltalienka toto vyzerá podľa mňa asi najlepšie
Odpovedať
Profilova fotka
Stôl dať naľavo, to bude najlepšie aby ste ho nemuseli obchádzať, lebo to by praktické nebolo. Ale pôdorys akože zaujímavý, by ma zaujímalo, čo viedlo toho kto ten projekt robil k takémuto návrhu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?