Poraďte sedaciu súpravu s vysokým opieraním

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, viete mi niekto poradit kvalitne sedacky s vysokym opieranim na chrbat?Tieto nove sedacky maju opieranie tak do pol chrbta.Ani sa opret ani uvolnit.Dakujem :-)
Odpovedať
1
2
@alizinka tiež dávam do pozornosti firmu Phase - prípadne pozri môj fotoalbum - takisto riešime výber novej sedačky - London-ka bola horúci favorit, ale žiaľ je pre nás malá, potrebujeme väčšiu - tie operadlá si môžeš ohnúť podľa seba ako potrebuješ, čiže dá sa aj tak, že si krásne oprieš hlavu - je fakt super a aj veľmi pohodlná - je tam veľký výber kvalitných poťahových látok, príp. koží. Takisto aj pri Long Island si môžeš nastaviť tie opierky, myslím aj Comet to má takto riešené - popozeraj ich stránku
Odpovedať
@alizinka ahoj, tie opierky sa nevyrovnajú pri sedení. ako si ich nastavíš, tak zostanú aj keď sa o ne oprieš. Ja dnes idem objednávať z Phase sedačku. Všetci si ich chvália.
Odpovedať
@alizinka antara sa čistí super, máme psa a dve malé deti, všetko ide krasne dole. Momentálne som odcestovana, keď pridem domov cvaknem ju
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@alizinka už ste kúpili sedačku? tiež hľadáme s vysokou opierkou, tá od @mariand sa mi páči,že je vraj nemoderná mi nevadí,nepotrebujem sa na sedačke rozvaľovať ,ale sadnúť a oprieť hlavu
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, mám záujem o kúpu rozkladacej sedačky viacmenej ide o sedačku pre rodičov, hladám pre nich sedačku s vysokou opierkou na krk, známy si kúpili takú sedačku a parádne sa na tom sedí, vysoký priestor na chrbát a príjemné sedenie i s tou opierkou. Príde mi to vhodné i pre starších ľudí, keď čítajú napr. i knihy, že je tam ta opierka. Chcela by som počuť nezávislý názor ľudí, ktorí majú tento typ sedačky už dlhodobo. Ako je to s čistením, dá sa to rozoberať alebo ako sa to čistí? Ešte nemáme vybratú žiadnu značku, takže neviem to porovnať s jednotlivými výrobcami. Ďakujem za info.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?