Poraďte jednoduchú, štýlovú obývaciu stenu

poreďte prosím nejakú vo wenge farbe obývaciu stenu na 3,30 m dlhú stenu, len niečo ako TV stolík na veľký televízor a jednu alebo dve skrinky...niečo vzdušné a štýlové
Odpovedať
@jankika ahoj. mne by sa ako obyvačková stena páčilo aj niečo také ako je zostava vpravo na obrázku, vyrábajú to aj vo wenge. videla som to aj v reáli v tomto odtieni a vyzeralo to super. je to vlastne zostava doors od BRW, tam sa zmestíš do 3 m.
Odpovedať
Profilova fotka
Obývačka v prevedení Wenge (Sconto) napr. táto:
Odpovedať
Profilova fotka
Tieto nie sú wenge, ale sú zaujímave :)
Odpovedať
z BRW majú viacero modulárnych systémov vo farbe wenge, napr. Affi, August, Doors, Largo, Reset, Sentido, Tauri, ja viem že tu boli mnohí proti nábytku z BRW ale známa má z tejto firmy obyvačku aj spálňu a je spokojná. práveže si to chváli, lebo predsa len sú to modulárne systémy a keď potrebuje ďalší kus nábytku, vyberie si z danej sady presne taký aký chce. ale to je iba môj postreh. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my mame BRW doors to čo je na prvom obrazku vo farbe wenge zostavu si zvoliš aku chceš a velmi sme spokojny vyzera elegantne moderne a tie šufliky maju svoje čaro pekne spracovane aj stol mame k tomu konferenčny nizučky a s otvorom na noviny je tiež super :-)
Odpovedať
@sbombosova jééééj a nemohla by si pridať nejaké foto? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Skus si pozriet obyvacky.sk Model Vission. Ten je celkom zaujimavy. Kopec variant. Pripadne ak by si chcela viem pomoct s tym ze obyvaci priestor navrhnem podla tvojej predstavy. Som interierovy dizajner.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ahoj. pozri si www.brw-nabytok.sk
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?