Online interiérový dizajner

Ahojte, existuje prosim nieco take ako online interierovy dizajner? ze by som mu poslala fotky napr. obyvacky, ktoru chcem refreshnut + rozmery miestnosti. a on by to navrhol? resp. mate skusenost ako sa hybu ceny za inter.dizajn, ked potrebujem riesit len 1 izbu (s tym, ze napr. gauc tam musi ostat a vsetko ostatne sa moze vyhodit)?
Odpovedať
@vicsstef Toto celkom obdivujem.. Podriadiť svoje inerné cítenie cudziemu človeku a dúfať, že sa trafí do môjho štýlu. Ja tu bývam, ja poznám svoje potreby a kedže mám aj svoj vyhranený štýl , tak sa zaujímam o výrobky a materiály z ktorých sa vyrábajú interiérové doplnky výrobcov a istým spôsobom mám aj predstavu o cenách. Niežeby ma nezaujímal aktuálny trendy bytový design, iba viem, že to nie to, čo by ma vystihovalo a kde by som sa mal cítiť príjmene. A dispozície? Meter stojí asi 3 eurá a všetci výrobcovia udávajú rozmery svojich výrobkov. Iba, ak by mi chýbala predstavivosť, potom je tu priestor pre interiérových dizajnérov.. Ale nie všetko, čo vyzerá na papieri, alebo fotke dobre, je aj praktické, užitočné a pohodlné.. Viem, že teraz som pobúril veľa ľudí svojou prízemnosťou.. Ale ja rád používam meter, sedliacky rozum, kvalitné prírodné materiály a našťastie som si našiel ženu, s ktorou zdieľame rovnaký vkus.
Odpovedať
@zicher nesuhlasim 🙂 to je ako keby som chcela obraz kvetov do obyvacky a vy by ste mi vraveli, aby som si ho namalovala sama, lebo ja mam najlepsiu predstavu 😄 😄 navyse ja sama neviem aky "mam styl".... mne uplne staci aby vsetok nabytok bol v jednom style spolu zladeny v hnedobezovych farbach bez modnych vystrelkov, avsak ja to jednoducho neviem navrhnut sama. a este jedna vec (co som si na sebe vsimla)....ked si nieco objednam napr. tortu u cukrarky tak som s nou spokojna, lebo je v profikvalite. keby som to piekla sama, tak som k tomu vytvoru velmi kriticka, videla by som vsetky chyby a spochybnovala ci je dostatocne dobra. to iste plati aj pri interierovom dizajne. niekto ma vkus, predstavivost, ale ja bohuzial nie a v aktualnej obyvacke (ktoru som sama zariadila) sa necitim dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Nám takto navrhoval kuchyňoobývačku pán z inovacio bodkask a boli sme veľmi spokojní. Majú aj ceny na stránke. Je úplne bežné, že sa dizajnovanie priestoru nedeje osobne, ale cez maily a online hovory, kde sa všetky požiadavky a detaily dajú komplet prebrať
Odpovedať
Profilova fotka
Nam kupelnu a kuchynu navrhla pani z gointerierovydizajn@gmail.com, komunikacia bola super. Nemam co vytknut, velmi nam pomohla s priestorom a jeho usporiadanim. Keby mame este peniaze nazvys, urcite jej dam navrhnut cely dom. Ale tieto 2 miestnosti boli pre nas najdolezitejsie. Cenovo je dostupna. Je z Levic, ja tiez, tak sme sa mohli aj stretnut, ale vsetko sme vyriesili cez emaily, alebo telefonicky. Navrh ma hotovy do tyzdna. Potom uz len doladujete. 🙂
Odpovedať
@vicsstef tu zasa ja nesúhlasím.. Videl som toľko dizajnových katastrof od interiérových dizajnérov, že sa s polieham na vlastný úsudok. Švagor vyhadzoval kuchyňu a kúpelňu po necelých desiatich rokocho pužívania, lebo sa spoľahol na dizajnové štúdio.. Je jeden z mála, lebo si to mohol dovoliť vyhodiť, lebo sa s tým nikdy nestotožnil a kedže "objavil", svoj štýl, tak sa zariadil už podľa svojho gusta. Jasne, že dizajnéri sa zvyknú trafiť, lebo sa pýtajú, čo sa komu páči. Ale nie všetko sa každému páči.. Ako príklad uvediem fasádne kreácie bytových blokov po rekonštrukcii na sídliskách.. Niektoré sú výstrahou dizajnovej nevyzretosti mestského architekta, ktorý také niečo z nejakého dôvodu povolí. Ale presná a výstižná poznámka "sama neviem aky mam styl".... hovorí, že tu sa naozaj musí realizovať dizajnér, aby to malo nejaký štýl. Tak držme palce, aby to dopadlo dobre.
Odpovedať
Mimochodom pri interiérovom dizajne ide hlavne o to, čo je na trhu a s čím môže "dizajnér" pracovať. Dizajnér sa naozaj musí vyznať v ponúkaných možnostiach a do nich vtesnať svoj kreatívny návrh, aby sedel do priestoru. Noazaj pre neznalého človeka je takmer nemožné sa orientovať v možnostiach či už výrobe, alebo aj samotných dekoroch prevedenia. A zákazník je ten, čo povie áno, alebo nie. V prípade vyhraneného štýlu je ľahšie sa potom orientovať na koncové prevedenie. Ked presne vieš, čo chceš, tak to povieš rovno výrobcovi a nemusíš nič konzultovať s dizajnérom. Ale musíš mať svoju vlastnú predstavu. Prirovnanie, že páči sa mi obraz kvetov, tak si ho mám namaľovať sama, nie je správne.. Kedže už máš prestavu o obraze, tak si sama dizajnérka.. Je na zhotoviteľovi, aby zhmotnil tvoje predstavy do finálneho výrobku. Len musíš poznať, kto ho zhotoví.. A to je asi to, čo momentálne zariadi dizajnér, pracuje s výrobcom.. Ale nie je podmienka, aby do toho musel vstupovať dizajnér, ked vieš, čo chceš.. Ked nevieš, tak je to nutné.
Odpovedať
@zicher naco je dobry taky komentar? otazka je ci to existuje, nie tvoj osobny nazor
Odpovedať
@o2yxrj289wnfcm máš pravdu, sem som nemal prispievať..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?