Od akej firmy odporúčate kúpiť sedačku?

Zobraz úvodný príspevok
Prosím, poraďte mi. Ktorá firma je spoľahlivá a robí dobré a kvalitné výrobky? Ďakujem.
Odpovedať
@staliana a vy ste na tom teraz ako s vyberom? pokrocili ste nejako, pripadne ste nasli uz aspon inspiraciu aj z tychto fotiek? 🙂 lebo veru to uz aj mna oslovilo co by som si vedela povyberat, minimalne aky typ a farbu 🙂
Odpovedať
inak to my ked sme riesili vyber k nam domov sedacku, nam to riadne dlho trvalo, lebo muz si na poslednu chvilu zmyslel ze sa ide malovat a tym padom sme tomu chceli aj prisposobit farbu gauca 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, máte prosim niekto sedačku Phase Lyon alebo Nesia Stone? Aké máte skúsenosti? Máme Phase Comet už 11 rokov, sme spokojní, no neviem či ostať pri Phase alebo skúsiť aj inú znacku. Prípadne ešte SlovSofa nám odporucali. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@janka3633 tak to je super, chlapi si vedia take veci na poslednu chvilku rozmysliet co? 😄 ale ved to spravite a budete mat pokoj ako sa hovori, si predstav ze by ste ju uz mali doma a teraz by ho napadlo malovat a vsetko presuvat a zakryvat 🙂 @beba.k vies co to vybec, my sme vyberali z top sedaciek pre inspiraciu tuto a super 🙂 @staliana ozaaj to by aj mna zaujimalo ze ako sa vam dari? hadam u vas nehrozi nejake nahle malovanie 😄
Odpovedať
Profilova fotka
vyzerá super 🙂 aj farba aj veľkosť a ako pozerám tak aj sklon, však? že človek by sa v nej vedel tak dobre usadiť 🙂 a tiež ju doma máte takto rozloženú ako na fotke? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Inak no to s tým maľovaním poznám. A najlepšie keď si to partner zmyslel v tú najnevhodnejšiu chvíľu a najlepšie celý barák 😄 😄 S jedným gaučom toľko nových vecí prišlo že až 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
haha 😄 zienky tak to si mozeme ruky podat co sa tyka toho malovania 😄 ale veru, hadam budeme mat aspon pokoj na dlhsi cas, ze to nie je ako s umyvanim okien. a inak je pravda, ze clovek ked sa rozhodne takto aj zainvestovat do sedacky, tak to ma tiez na roky dopredu vystarane 🙂
Odpovedať
inak velmi dobre sa mi pozera na tie fotky, ze ake pekne sedacky ste si povyberali 🙂 kazda je ina ale vsetky sa mi pacia veru 🙂 @magdasvar o umyvani okien mi ani nevrav a este teraz pred sviatkami ked ako sa hovori, treba mat vsetko vyupratovane.
Odpovedať
@liliana6 a ty ides kupovat nejaku sedacku, ci preco sa pytas? 🙂 ono je to podla mna jedno ako si to rozlozis potom ked ti pride domov, pokial mas takuto kombinaciu ze aj gauc aj fotelka 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@normicka krásna je táto vaša 🙂 a aj si k nemu dokupovala nejaké vankúše alebo doplnky ? 🙂 reku v akej farbe, keďže už toto je taká výraznejšia 🙂 @liliana6 tak v predajni to máš skôr aj na predstavu, že ako by si si to vedela rozložiť 🙂
Odpovedať
@zdenka606 tak ono to asi aj zalezi ze kto ma vankuse rad 😄 napriklad u mojich rodicov by si ich velmi marne hladala, mozno jeden maju co bol priamo ku gaucu 😄 a naopak mne sa to paci, ked je ich vela, ze clovek si vie take pohodlie spravit 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
napadlo mi, ked ste sa rozhodovali, ze ideme kupovat uz novu sedacku, zvazovali ste alebo brali do uvahy aj cenu, alebo to bolo v tomto pripade niekde na poslednom mieste a predovsetkym ste riesili teda ja neviem material, velkost a podobne?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kendova_anna nie nie, my už sedačku máme tuším niečo vyše roka 🙂 ale tiež čo sme sa nahľadali, to bola riadna makačka, lebo sme sa s mužom dohodli, že chceme všetko len osobne obehať, a to je riadne vyčerpávajúce, predsa len toľko možností, toľko typov má človek na výber, a keď sme ešte nemali ani poriadne konkrétnu predstavu, vieš ako 🙂
Odpovedať
@kazmova vies co asi trochu ano, vedela som ze pri kvalite to moze byt o nieco viac ale zase ked to chcem mat na poriadku a vediet ze mam na roky rokuce vystarane tak nie je o com 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@murika hej jasne rozumiem 🙂 a myslis ze to sa potom teda aj ukaze na tom kolko ta seedacka realne vydrzi? ty mas z akeho materialu? pripadne na zaciatku ak si kupovala davala si cez nu aj nejaku deku alebo nejaky potah? to sa tak zvykne robit ked chcu ludia aby co najdlhsie vyzerala ako nova 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@kazmova dozaista ano, myslela som si iste obdobie, ze je to jedno, ale nie je, oplati sa si aj priplatit. No my mame latkovu, ak sa na to pytas. Nie, nemam to rada nejake tie prehozy a taketo veci, lebo proste to kazi celkovo dojem. Aspon teda mne to vadi na pohlad. To potom sme si nemuseli davat tolko zalezat na vybere sedacky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?