Nabytok donaska

Nepoznate niekto stranku ktora robi dovoz az do bytu ? Byvam na 7 poschodi a do vytahu sa nezmesti nic.
Odpovedať
Ahoj, skus pozriet ci nemozes niekde zakliknut pri vytvarani objednavky vynesenie az domov...samozrejme za poplatok. EDIT: skus pozriet tu - mojnabytok.sk, novynabytok.sk to som len nahodne hodil do googela, ale co za nabytok ponukaju netusim.popozeraj
Odpovedať
vacsina vacsich nabytkov to robi za poplatok, prip so zlozenim treba ale pocitat so sumom cca 30-100e podla velkosti
Odpovedať
bonami
Odpovedať
Tak s poplatkom treba pocitat a zvlast ak sa pojde na peso na tak vysoke poschodie
Odpovedať
hmmm tazko ale poveda, do akych poschodi, ak sa aj da priplatit vynaska vobec vynasaju. nemal by kto prist s vynaskou pomoct? to mi pride take istejsie
Odpovedať
@kendova_anna asi by som si tiez vynasku nejak skusiala pre istotu poriesit s nejakymi kamaratmi, kedze si myslim, ze aj vynaska ako sluzba ma proste svoje obmedzenia
Odpovedať
@kendova_anna nie nepoznam nikoho, jedine bratranec, ale ma zlomenu nohu takze nic z toho 😀 ale uz som poriesil cez ikeu... dalo sa normalne pri plateni zaplatit a vyplnit ze chcem doniest do bytu ale poschodie atd a vypocitalo sumu
Odpovedať
Profilova fotka
@saimon852 ahaa a tak to je celkom sikovne, ze to tak maju poriesenie. Hlavne teda to poschode, ze pracovnik bude na vsetko teda pripraveny
Odpovedať
Profilova fotka
@tankeri ale dobre vedieť pre všetkých, že je niečo takéto možné
Odpovedať
Som myslela, ze to uz vsetky predajne maju automaticky aj taketo sluzby zahrnute do ponuky, ci uz za priplatok alebo ze je to uz zaratane v cene.
Odpovedať
Profilova fotka
@ujam ja tiez, teda zatial vsetko co sme kupovali malo bud donasku v cene alebo sa tam dala za nejaky ten poplatok priplatit
Odpovedať
@ris66 sa nam asi podarilo dobre natrafit teda obom 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mato886 však to máš teraz už asi všade takto, že sa dá doplatiť aj dovoz a aj vynesenie. Niekde tuším robia aj tak, že keď kupuješ nejaké spotrebiče alebo také, že ti to aj zapoja všetko.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?