Musí ladit

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte chcem sa opýtať keď je spojena obývačka s kuchyňou musi zo ladit úplne no doteraz nám ladilo ale zlomil sa konferenčný stolik a už take drevo ako mame kuchyňu nevieme zohnať 😞 pripadne ak máte iné aj vy fotto poteší
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Nemohla by si pridať fotky celého priestoru, že ako to u vás vyzerá? Myslím, že skôr by sme ti vedeli poradiť akým smerom sa ubrať 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
no to by tiez pomohlo 🙂 a ono staci pokial ten stolik bude len v jednej farbe a to by mohlo byt tiez ok.
Odpovedať
@anezka1987 ja navrhujem ist cestou 3 stolikov, ako set.. Nakombinovat to, 2ks nedrevo, a 1ks drevo... Alebo to nechat na 2 okruhle, ktore zvyknu k sebe predavat... Pokukaj..
Odpovedať
Ten posledný drevený dvojstolík, by tam podľa mňa veľmi dobre zapadol
Odpovedať
@lenkito10 tieto koberce sa práveže nedajú poriadne povysavat ani vyčistiť. Pri malých deťoch sú prakticky neudržiavateľné. Aj ja taký mám a už je vyše 4 roky na poschodí na chodbe, lebo už som nemala nervy čistiť ho pri mojich deťoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Dozaista set dvoch stolikov aspon, prevedenia su dnes uz rozne, vobec nemusis ist do dreva alebo tak. Kludne aj cierna je fajn, pripadne sklo, zalezi ako to mate vsetko ladene.
Odpovedať
Prečo by mal úplne ladiť. Ak máš všetko v jednom štýle, nič podľa mňa nepokazíš nejakým kúskom, ktorý bude tak povediac z iného cesta
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?